WordPress Tema Türkçeleştirme

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  WordPress Teması Nasıl Türkçeleştirilir?

  WordPress temalarını Türkçe’ye çevirmek için kullanılan Loco Translate eklentisi ile kurumsal, blog, ve E-Ticaret sitelerinizin Türkçeleştirme işlemlerini kendiniz yapabilirsiniz.

   

  WordPress Tema Türkçeleştirme

  Satın aldığınız temalardan bazıları içerisinde dil eklentilerini barındırırken bazı temalar ise bu dil eklentilerini barındırmazlar. WordPress altyapı siteler için verdiğimiz tema türkçeleştirme hizmeti ile sizde WordPress sitenizin tamamını türkçeleştirilmesi için profesyonel destek alabilirisniz. İnternet siteniz İngilizce kalan kısımları sizin için kolayca türkçeleştirebiliriz.  Fiyat almak için aşağıdaki fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

  WordPress Eklenti Tükçeleştirme Hizmeti

  Kullandığınız WordPress eklentilerinin ihtiyacınıza uygun şekilde türkçe olarak kullanmanızı sağlarız.

  WordPress, dünya genelinde hizmet veren bir web altyapısıdır. Bu sebeple kullanıcıların WordPress Türkçeleştirme hizmeti kullanması gerekebilir. WordPress temel altyapı olarak Türkçe dil seçeneğine sahip olsa da, kullanılmak istenen bazı ekstra uzantılar, tema ve eklentiler farklı dillerde hizmete sunulur. Bunları Türkçe’ye çevirmek ya da çeviri özelliği eklemek için 10 yıllık web tasarım tecrübemizle size yardımcı olabiliriz.

  WordPress Türkçeleştirme hizmeti alarak kendiniz ve ziyaretçileriniz için daha kullanışlı bir gezinti ve kullanım olanağı sunabilirsiniz. Gerekli dosya ve uzantıları edindikten sonra kendiniz de çok rahat bir şekilde WordPress temanızı Türkçe’ye çevirebilirsiniz. Fakat siz uğraşmayıp zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, WordPress dil değiştirme hizmetlerimizle internet sitenizi hızlıca Türkçeleştirebilir, ekstra dil seçenekleri ekleyebiliriz.

  WordPress Türkçeleştirme Hizmeti Nereden Alınır?

  Kullandığınız veya satın almak istediğiniz temanızın sayfalarında ingilizce kısımlar varsa ise bu işi bir wordpress uzmanı ile halletmeniz gerekmektedir. Çünkü eklentiler kullanarak tema türkçeleştirmek sanıldığı kadar bir işlem değildir. WordPress web sitenizin temasını Türkçe diline çevirerek daha kullanışlı bir hizmet sunabilirsiniz. WordPress Türkçeleştirme ve çeşitli dillerde çeviri özelliği ekleme için birden çok dil eklentisi kullanılabilir.

  Kullanacağınız eklentinin doğru kurulduğundan emin olmalısınız. Bunun için de bir profesyonelden destek almalısınız. Hızlı ve doğru çeviri, gelen ziyaretçilerin sitenizde uzun süre zaman geçirmesine olanak tanır.

  WordPress Türkçeleştirme hizmeti doğru yapılmadığında yarım yamalak gerçekleşen çeviriler ile ziyaretçilerinizi sitenizde uzun süre tutamazsınız. Çünkü okuduklarından bir şey anlamayacaklardır. Bu da onları bulundukları adresten uzaklaşmaya itecektir.

  WordPress dil eklentisi eklemek için izlenen farklı yollar vardır. Ama en önemlisi eklentiyi hangi yolla kurduğunuz değil, bu hizmeti kimden aldığınızdır. Buğra Yazar sitenizde herhangi bir veri kaybı olmaksızın doğru Türkçeleştirme hizmeti sağlayarak ziyaretçilerinizin sitenizde zorlanmadan işlem yapabilmesine yardımcı olur.

  WordPress Türkçeleştirme Eklentileri Nelerdir?

  Siteniz için birden fazla WordPress tema Türkçeleştirme eklentisi kullanabilirsiniz. Bunlardan en yaygın olanı Loco Translate eklentisidir. SEO araçları ile uyumlu çalışan ve son derece pratik olan bu eklenti, büyük web siteleri için idealdir.

  Çok yaygın olan bir diğer eklenti de Google Website Translator olarak bilinir. Kurulumu ve kullanımı son derece basittir. Yalnızca Türkçe değil, farklı dil seçeneklerine de çeviri yapma, sitedeki her bölüm ve detay için çeviri ekleme imkanı sunar.

  WordPress Türkçeleştirme hizmeti almak için İletişim adresini ziyaret edebilir, web sitenizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Ziyaretçilerinize verimli ve kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

  Kullandığınız WordPress eklentilerinin ihtiyacınıza uygun şekilde türkçe olarak kullanmanızı sağlarız.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.