WordPress Tema Kurulum Hizmeti

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  WordPress Tema Kurulum Hizmeti

  Çoğu kişi satın aldığı lisanslı temaların nasıl kurulacağı konusunda zorlanıyor. Örneğin bir tema beğendiğiniz demosunda her şey çok güzel ama satın aldığınızda aynı görünüme bir türlü getiremiyorsunuz. Tam bu hususta satın almış olduğunuz tema ve eklentilerin kurulumu için WordPress Tema Kurulum Hizmeti vermekteyiz. WordPress uzmanı olarak tema kurulumu konusunda profesyonel destek vermekteyiz.

  WordPress temaları, web siteleriniz için kuracağınız kodlanmış hazır tasarımları ifade ediyor. Web sitenizin görünümünü çeşitli temalar ile siz belirleyebilirsiniz. WordPress, alt yapısında sizler için hazırlanmış çok sayıda ücretli ve ücretsiz temaları beğeninize sunuyor.

  Bu temaların bir kısmı WordPress tarafından geliştirilmiş olup dış kaynaklar tarafından üretilen temalarda sitede yerini alıyor.
  WordPress tema kurulumu, oldukça kolay bir işlem olup hızlıca halledilebilir.

  WordPress üzerinde bulunan görünüm sekmesindeki yükleme aracını kullanarak hızlıca tema kurulumu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ftp dosya yükleyici yardımıyla istediğiniz temayı kurmanız mümkün. Buradaki en önemli husus temanın iyi kodlanmış bir tema olmasıdır. Sorunsuz, daha profesyonel bir görünüm ve web sitesi için WordPress tema kurulum hizmeti veren firmalardan destek alabilirsiniz.

  WordPress Tema Kurulum Hizmeti Sıkça Sorulan Sorular

  WordPress Temasını Kuramıyorum

  WordPress temasını kuramamanızın birçok sebebi olabilir. Eğer WordPress üzerinden gerekli adımları izlediğiniz halde temayı kurarken uyarı alıyorsanız bunun sebebi olarak temanın kurulması için yeterli alanınız olmaması gösterilebilir.

  Kullanıcılar tarafından çok yaygın bir şekilde gösterilen bir diğer sebep ise ‘tema yükle-ekle’ kısmının açılan sayfada olmamasıdır. Bu butonları görememenizin sebebi wordpress.com adresini kullanmanız olabilir. Çünkü wordpress.com ücretsiz olduğu için tema yükleme kısıtlaması vardır. Eğer sebebin bu olduğunu fark ettiyseniz wordpress.org adresini kullanarak bu sorundan kaçınabilirsiniz.

  Hem bu sorunlara çözüm bulmak için hem de profesyonel bir görünüm elde etmek için Buğra Yazar Danışmanlık şirketinden destek alabilirsiniz. Türkiye’nin en çok puan alan web tasarım ajansı ve web sitesi tasarım şirketi 11 yıldan beri uzman ekibiyle hizmet veriyor. Siz de çeşitli WordPress hizmetleri kapsamından faydalanabilirsiniz.

  WordPress Tema Demodaki Gibi Nasıl Kurulur?

  Birçok kişi WordPress tema, demodaki gibi görünmediğinde hayal kırıklığına uğruyor. Bundan dolayı WordPress demo kurulumundan bahsedeceğiz. WordPress tema kurulumu tamamlandıktan sonra demodaki gibi kurmak istiyorsanız ilk adımda WordPress admin paneline gitmeniz gerekir. Oradan admin ayarlarına tıklamalısınız. Daha sonra ‘araçlar’ sekmesi altında yer alan ‘içeri aktar’ seçeneğine tıklayarak WordPress demo içeriklerinin sitenize gelmesini sağlayabilirsiniz.

  Bazı temalarda demoyu içeri aktarma seçeneği bulunmadığı için kullanılabilecek bir başka yöntem daha vardır. Öncelikle temanın yönetim paneline gidilir. Burada yer alan ‘Import Demo’ seçeneğine tıklanır ve kurulum gerçekleştirilir. WordPress demo kurulumlarının her tema için aynı olmayabileceğini de eklemeliyiz.

  Tüm bu işlemler için Buğra Yazar Danışmanlık şirketindeki uzmanlardan hizmet alabilirsiniz. Şirketin verdiği WordPress hizmetleri ile işinize katkıda bulunabilirsiniz. E-ticaret siteleriniz için de hizmet alarak diğer web siteleri arasında fark yaratabilirsiniz. Aynı zamanda WordPress eğitimlerini alarak bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

  WordPress Tema Yükleme Hatası

  Birçok sebepten dolayı internet sitesi tema hatası verebilir. Eğer ftp dosya yükleyici kullanarak tema kurulumu yapıyorsanız ve sunucu içinde temanın adını değiştirdiyseniz tema aktifleşmez, beyaz ekran gelir. Hatta buna ‘ölümün beyaz rengi’ denir. Çünkü beyaz bir sayfadan başka bir şey görünmemektedir. WordPress temasını kuramamanızın bir başka sebebi temanın bozuk olması da olabilir.

  WordPress tema yükleme hatası, iyi kodlanmamış bir tema olduğunda da görülebilir. Bir başka sebep WordPress bir temayı güncellediğinde web sitesini bakım moduna alır ve kesintiye uğradığı için bir süre bu modda tutar. Bu da tema yükleme hatasına sebep olur.

  WordPress ‘500 Dahili Sunucu Hatası’ verebilir. Bu yüklemeye çalıştığınız tema ile alakalı bir problemden kaynaklanabilir. Temanın hatalı olmasından dolayı bağlantı zaman aşımına uğrayabilir. Sonuç olarak bozuk temalar WordPress tema yükleme hatalarına sebep olur. Bundan dolayı tema için dış kaynaklardan faydalanıyorsak dikkatli seçim yapmak gerekir.

  WordPress Tema Ayarları İçin Hizmet

  WordPress tema ayarları ile temanızı özelleştirerek kullanabilirsiniz. Yani bazı değişikliklerle kendinize ait bir temaya sahip olabilirsiniz. Site tema işlemleri yapabilmek için ‘Yönetici Kontrol Paneline’ tıkladıktan sonra ‘Görünüm’ seçeneğini kullanarak ‘Tema’ bölümüne gelinir. Orada bulunan ‘Özelleştir’ butonuna tıklanır. Bunu yaparak renkleri, başlıkları ve daha birçok unsuru kendi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

  Bunun gibi özellikler e-ticaret siteleri için belli bir konuda içerik hazırlayan ve bunu insanların görsel olarak görüp fark etmesi için yani dikkat çekici olması için tema özelleştirme önemli bir yere sahip. Bu tip site tema işlemleriyle öne çıkabilirsiniz. Bunun yanında profesyonel desteğe başvurabilirsiniz.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.