WordPress Destek Hizmeti

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  WordPress Destek Hizmetine mi İhtiyacınız var?

  Profesyonel wordpress uzmanı tarafından verilen WordPress destek hizmeti, wordpress konusunda yaşadığınız herhangi bir sorun için destek alabilirsiniz.

  Teknik desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz konular arasında:

  WordPress kullanarak yeni bir site kurmak ya da mevcut sitenizi iyileştirmek istiyorsanız firmamızdan WordPress destek hizmeti alabilirsiniz. WordPress’i kullanmak, geliştirmek ve sitenizi ön plana çıkarmak için bu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ziyaretçilere daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmak için sizi de ofisimize bekleriz.

  WordPress Destek Hizmeti Ne İşe Yarar?

  WordPress destek hizmetlerinin ilk amacı, web sitenizi daha kullanışlı hale getirmektir. Özellikle web sitesinin görünümü, ziyaretçi çekmek ve mevcut ziyaretçileri sitede tutmak açısından çok önemlidir. Bu noktada WordPress destek hizmetleri, web site sahibi olan herkesin ihtiyaç duyabileceği bir teknik hizmettir.

  Bizden WordPress destek hizmeti almanın en avantajlı tarafı ise yaşadığınız herhangi bir sorunda hızlı bir şekilde cevap bulabilmenizdir. Dijital çağ, bir hız çağıdır. Yaşadığınız her sorun işinizi çok hızlı bir şekilde olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle sizin için her zaman pratik web çözümleri sunmayı önemseriz.

  Örneğin bir e-ticaret siteniz var ve çöktü. Bu durumda ne yapacaksınız? Hizmet aldığınız webmaster ile gerektiğinde hızlıca irtibat kurabilmeniz bu yüzden önemlidir. Aldığınız hizmet sonucunda sitenizin tekrar işlevsel bir şekilde çalışması ve işinize kaldığınız yerden devam edebilmeniz gerekir. Buğra Yazar WordPress teknik destek hizmeti ile size 7/24 web çözümleri sunar. İhtiyaç duyduğunuz her an iletişim bilgilerimizden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

  Google Değerlendirme Notu
  5.0
  184 yoruma göre
  js_loader