WordPress Hizmetleri

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  WordPress Site Tasarım

  WordPress tasarımcıları ve geliştiricilerinden oluşan ekibimizle güzel bir web sitesi oluşturun .

  WordPress Bakımı

  Sitenizi sürekli olarak güncel, güvenli ve güvenli tutacağız.

  WordPress Desteği

  WordPress uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenen, sektör lideri yanıt süreleriyle birinci sınıf web sitesi desteği.

  WordPress Hizmetleri

  Tek bir wordpress ajansı ile çalışın, özelleştirilmiş wordpress desteği  ve hızlı yanıt süreleri elde edin.

  Oluşturduğumuz ve üzerinde çalıştığımız güzel WordPress web siteleri

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  WordPress Uzmanı

  Siz sadece hayal edin.” klişesinin doğuşu, WordPress ile oldu.

  Dijital dünyada, devrim  2003 yılında WordPress’in doğuşu ile oldu. WordPress, aslında sıradan bir web betiği projesinden çok daha fazlasıydı. Geliştirme aşamasında, Matt Mullenweg ve arkadaşlarının önderliğinde Dünya’nın dört bir yanından web geliştiricilerinin desteğiyle çok kısa sürede çığ gibi büyüyen bir proje halini aldı. WordPress o günden sonra, hem web geliştiricileri için hem bireysel ve kurumsal kitleler için web dünyasında seçenek olmanın dışında, tercih halini aldı. Basit kurulumu, sürekli geliştirilebilir çekirdek alt yapısı, sınırsız tema ve eklentileri sayesinde bu alanda krallığını sürdürmeye devam ediyor.

  Başlangıçta basit bir CMS ( Content Manager System – İçerik Yönetim Sistemi ) olarak düşünülen ve ilk yayına alınan açık kaynak kodlu PHP betik sistemi, o kadar çok beğenildi ve benimsendi ki; gönüllü birçok web geliştirici sayesinde Dünya genelinde 1 milyara yakın web sitesinde tercih edilir hale geldi.

  WordPress uzmanı ne iş yapar?

  WordPress uzmanının temel görevi WordPress kullanmak isteyen firmalar için danışmanlık hizmeti sunar. Web sitesi altyapısı wp ise altyapısal sorunlar, hosting sorunları, tasarım sorunları, ux sorunlarını çözer. Özetle firmanın wordpress ile alakalı problemlerin çözülmesine yardımcı olan kişilerdir.

  WordPress Nedir?

  Kısaca yukarda özgeçmişinden bahsettiğimiz WordPress, PHP tabanlı bir web betiğidir. Basit kurulumu sayesinde, birkaç dakikada bir web sitesi oluşturmaya olanak sağlar. Sahip olduğu sınırsız eklenti, tema seçeneği yanı sıra üzerinde kolaylıkla uygulanabilir çekirdek yapısı sayesinde Dünya’da ve ülkemizde en çok tercih edilen web sitesi alt yapısı olarak bilinir. Geliştirilmesinde, Dünya’nın dörtbir yanındaki programcıların desteği o kadar büyük ki, sadece bu alanda uzmanlaşan web geliştirmecileri tarafından gelir amacı olmayan bir vakıf halini bile aldı. https://wordpress.org/ adresinde Dünya’nın 30+ fazla dilinde kurulum sağlayan çekirdek betiğini indirebilir, ücretsiz ve ücretli temaları ve geliştirilmiş eklentileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  WordPress Uzmanı Kime Denir?

  WordPress uzmanı, WordPress içerik yönetim sistemi (CMS) hakkında uzmanlık seviyesinde bilgi ve deneyime sahip kişiye denir. Bu uzmanlar, WordPress’in kurulumu, yapılandırılması, özelleştirilmesi, eklenti ve tema geliştirmesi gibi konularda uzmanlaşmışlardır.

  Dünya’nın en çok tercih edilen ve halihazırda en çok web sitesinin alt yapısında kullanılan açık kaynak kodlu web betiği WordPress, geliştirmecileri için yeni bir uzmanlık kavramına sebep olmuştur desek abartmış olmayız. WordPress uzmanı, WordPress üzerinde isteğe özel veya keyfi tema, eklenti, interaktif modüller geliştiren ve bunu yayınlayan web geliştiricilerini ifade eden yeni bir kavramdır.

  Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de bu alanda uzmanlaşan Buğra Yazar gibi onbinlerce WordPress uzmanı sayesinde dijital dünyada hergün birbirinden kullanışlı web sitesi yayına hazır hale geliyor.

  WordPress kurulumu ile sınırlı olmayan bu uzmanlık sayesinde, baştan sona yapılan tasarım ve alt yapı geliştirmesiyle, hem ulusal hem de global birçok marka ve şirketin resmi web sitelerinde de en çok tercih edilen web sitesi alt yapısı olmasında büyük rol oynuyor. WordPress uzmanı olarak hizmet veren web geliştiricileri, bireysel ve kurumsal müşterilerin ihtiyacı olan bir web sitesinde esnek ve sürekli geliştirilen yapısı sayesinde WordPress ile harikalar yaratıyor.

  Kendine özel çekirdek alt yapısı, üzerinde yapılacak her türlü geliştirme için esnek çalışma ortamı sağlamakla kalmıyor, resmi sitesi başta olmak üzere uluslararası birçok destek formu veya oluşumu temsil eden mecralarda kısa sürede yayınlanarak onbinlerce web sitesiyle ücretli veya ücretsiz şekilde buluşabiliyor. WordPress uzmanı veya bir diğer bilinen adıyla WordPress geliştiricisi bu tip özel çalışmalarıyla binlerce web sitesinde işleri daha pratik hale getiriyor, WordPress saltanatına giden yolda adını tarihe yazmayı ihmal etmiyor.

  Tema oluşturma, eklenti hazırlanması, sıfırdan kurulum, performans ve SEO opitimizasyonu, içerik geliştirme ve daha akla gelen birçok dijital ihtiyaç durumunda, WorPress Uzmanı olarak hizmet veren uzmanlarla çalışmak için birçok geçerli sebebiniz var. Buğra Yazar ve ekibi, WordPress söz konusu olduğunda ülke çapında ve uluslararası arenada sorumluluğunu aldığı birçok projeyle bu alanda ihtiyacınız olan tüm konuda en doğru seçim olarak liste başında yerini alıyor.

  WordPress Web Tasarım Nedir?

  Açık kaynak kodu bir sistem olan WordPress bir CMS’dir. CMS ise içerik yönetim sistemidir. Bu sistemi kullanarak kurumsal tanıtım, blog hatta online ticaret yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bu alanda hizmet veren bir wordpress danışmanı ile çalışmak. Bu sistemi tek başına da kurabilirsiniz fakat uzun yıllar bu alanda tecrübeye sahip bir kişi/firma ile çalışmak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Günümüzde çoğu firma zamanını boşa harcamamak için wordpress uzmanları ile web tasarım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  Bizimle çalışan kurumsal firmaları incelemek isterseniz tıklayın.

  WordPress Özel Tema Tasarımı

  Sahip olduğu esnek alt yapı, WordPress uzmanı ve tasarımcıları sayesinde birbirinden şık ve göz alıcı temalar adından söz ettirmesine sebep oluyor. WordPress özel tema tasarımı, özellikle kurumsal web sitesi müşterilerin kendi marka ve şirketlerinin tüm imajını yansıtabiliyor olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir hizmet türü.

  WordPress özel tema tasarım hizmeti, müşterilerimizden gelen özel taleplere göre özgün, UX ve Uİ standartları göz önünde tutularak hazırlanan WordPress özel tema hazırlanmasıyla özetlenebilir. Bu hazırlanan WodPress temaları, birçok farklı cihazdan gelen ziyaretçiler için pratik, hızlı, anlaşılır ve davranışsal özelliklerine uygun şekilde yaratıcılığı sınırlarını zorlayarak oluşturulmaktadır. İster masaüstü veya laptop, ister mobil cihazlar ya da tabletler olsun, hiç farketmeksizin aynı ziyaret kolaylığını ön plana alır. Sitenin tümünde uygulanacak renkler, yazı fontlerı, bağlantı ve ikonlarla beraber uygulanacak görselllerle tam anlamıyla istenilen marka prestijini yansıtır.

  Ne Tür WordPress Temaları Hazırlayabiliriz?

  Buğra Yazar ve ekibi olarak, şimdiye kadar 1.000 üzerinde özel projeyi teslim etmenin haklı gururunu yaşıyor ve bunu daha senelerce yaşamaya ve bizleri seçen müşterilerimize memnuniyeti yaşatmaya kararlıyız. WordPress uzmanı sıfatıyla hizmet verdiğimiz sektörler arasında, ülkemizin en büyük iş hacmine sahip ve bunu dijital dünyada da geliştirme amacını taşıyan yüzlerce farklı müşteriz bulunuyor.

  * WorPress Sağlık Teması ( Kurumsal Hizmet ),
  * WordPress Turizm Teması ( Marka ve Kurumsal Hizmet),
  * WordPress Tekstil Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WordPress Dijital Hizmetler ve Ajans Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WordPress Toptan Satış Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WorPress E-Ticaret Teması ( Dijital Hizmet),
  * WordPress Rent A Car Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WordPress Halı Yıkama Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WordPress Klinik Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WordPress İnşaat Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WordPress Avukatlık ve Serbest Meslek Teması ( Kurumsal Hizmet),
  * WordPress Danışmanlık Hizmetleri Teması ( Marka ve Kurulsam Hizmet),
  * WordPress Rehber, Tanıtım ve B2B, B2C,C2C Platform Modelleri Teması ( Kurumsal Hizmet),

  Bu alanda verilen hizmetin detayları hakkında bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

  WordPress özel tema tasarımı hizmetlerimiz arasında, sadece birkaç örnekle hizmet gösteren sektörleri yukarıda görebilirsiniz. Özgün ve tamamen sizin isteklerinize göre hazırlanan temaların en belirgin özelliklerinden birisi de, web sitenizin performansında gözle görülür bir fark yaşatacak olmasıdır. Hızlı açılma, sayfalar arasında hızlı geçişler, göz yormayan ve her cihazdan anlaşılır pratik kullanım özelliği wordpress özel tema tasarımı hizmetinde uyguladığımız standartların üzerinde kalitemizi ön plana çıkartan özelliklerden birkaçı.

  Özel wordpress temaları, aynı zamanda özgün tasarımı sayesinde sektörünüzde rakipleriniz arasından sıyrılarak dijital dünyada fark edilmeniz açısından da özellikle marka ve firmalar için en çok tercih edilen wordpress hizmetleri arasında yer alıyor. Ayrıca, bu özel wordpress temaları istenildiğinde üzerinde değişiklik yapmaya olanak sağlayan, modern programlama mimarisine de çok uygun. Tema özelleştirme gibi pratik tema değişiklikleri, WordPress siteniz üzerinde sonderece basit ve hızlı şekilde de yapılabiliyor.

  Buğra Yazar ve ekibinin tercih etmeniz için WordPress özel tema tasarım hizmeti, aslında başlıbaşına bir tercih sebebi. Referanslarımız sayesinde, bu alanda onlarca farklı sektörde kalitemizi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle sizlerle de işbirliği için hazırız. Siz hayal edin, bizler onu bir adım öne taşıyalım.

  WordPress Tasarım Hizmeti

  Web tasarımı söz konusu olduğunda, müşterilerimiz daha çok özgün çalışmayla kendi marka ve şirket imajlarını ön plana çıkaracak bir hizmeti değerlendirmek isterler. Biz bu açıdan, WordPress tasarım hizmeti kapsamında, özellikle uzmanlaşmış olduğumz alanda kaliteyi her zaman ön planda tutan, hizmet öncesi ve sonrası web sitesi optimizasyonu ve SEO aksiyonlarına da önem veren firmalarla çalışmayı özen gösteriyoruz. Bu tip çalışmalarda, web sitesinin alt yapısından tasarımına kadar tüm konularda Buğra Yazar ve ekibi, sizler için ideal çözümler üretmeye ve uygulamaya devam ediyor.

  WordPress tasarım hizmeti, başından sonuna bir hizmet türü olduğu gibi var olan sitenizin WordPress ‘ e dönüştürülmesi işleminde de müşteri talepleri doğrultusunda uygulanabilmektedir.

  Web tasarım hizmeti, ön görüşme sonrasında müşterinin taleplerinin belirlenmesi, taleplere uygun en ideal fikirlerin belirlenmesi ve bu konuda fikir birliğine varılması, sonrasında WordPress alt yapısı üzerinde özgün tasarım, özgün içerik, kullanışlı tema veya eklentileri aktif hale getirilmesi, ihtiyaç duyulan entegrasyonların uygulanmasıyla baştan sona müşteriyle iletişim ve koordineli çalışma ile yapılmaktadır.

  WordPress Tasarım Hizmeti Aşamaları

  Buğra Yazar ve ekibi tarafından sizlere sunulan wordpress tasarım hizmeti, aşağıdaki aşamalarla sizlere sunulur.

  Alanadı ve Hosting: Web siteniz için markanızı, işinizi veya şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek alanadı seçimi ve sonrasında en uygun hosting planı ile ilk adım atılmış olur.
  Planlama: Web sitenizde yer alacak menüler, menü içerikleri, ihtiyaca yönelik interaktif özellikler ve diğer tüm konularda, fikirbirliği ile netleştirilmiş planlama yapılır.
  Tasarım, İçerik ve Düzenlemeler: Planlanlara göre Buğra Yazar ve ekibi, wordpress tasarım hizmeti kapsamında web sitenizi en kısa sürede tüm planlanan özellikleri A++ kalitede sitenize uygulayarak web sitenizi yayına alır.

  Web sitenizin içerikleri başta olmak üzere, tasarımı işinize ve markanıza özel şekilde web sitenize uygulanır. Sonrasında, üzerinde aktif olarak çalışması planlanan modül ve eklentilerin stabil çalışır durumda olduğu test edilerek var olan eksikleri giderilir. WordPress tasarım hizmeti kapsamında, iş teslimi sonrasında web sitenizin optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarında ekibimizin daima hazır olduğunu bilmenizi isteriz.

  WordPress Destek Hizmeti

  Buğra Yazar ve ekibi, wordpress sitesi sahipleri için sunduğu wordpress destek hizmeti kapsamında güncelliğini yitirmiş, hatalı sayfaları olan, yavaş açılma sorunu yaşayan, hacklenme veya saldırılara karşı zayıf durumda olan, sorunlu tasarıma sahip olan ve eklenti / modül sorunu yaşayanlar için sunulan A++ kalite hizmeti sizlerle buluşturmaya hazır.

  Hizmet, wordpress sitelerinde meydana gelen sorunlar sonrasında başta performans arttırımı olmak üzere müşteri ve ziyaretçiler açısından olduğu kadar arama motorları için de siteyi daha avantajlı hale getirmek için yapılacak uygulamaları kapsar. WordPress destek hizmeti, web sitenizdeki çalışma sorunları, hız problemleri, güvenlik açıkları vb. birçok sorunun tamamen çözümü odaklı verilen bir hizmet türüdür.

  * WordPress tabanlı web sitesi kurulumu,
  * WordPress tabanlı web sitesinde performans iyileştirmeleri,
  * WordPress tabanlı web sitesindeki güvenlik açıklarının kapatılması,
  * WordPress tabanlı web sitesindeki hatalı sayfaların tespit ve düzeltilmesi,
  * WordPress tabanlı web sitelerindeki tema değişimi,
  * WordPress tabanlı web sitelerindeki eklenti ve modüllerin güncelleştirilmesi veya düzenlenmesi,
  * WordPress tabanlı web sitelerine ekstra dil eklenmesi,
  * WordPress tabanlı web sitelerine sepet ve sipariş özelliklerinin eklenmesi,
  * WordPress tabanlı web sitelerinde özel eklentiyle yeni özellikler eklenmesi,

  Dahası birçok ihtiyaç, wordperss destek hizmeti sayesinde sizlere sunulmaktadır.
  Tüm hizmet detayları için, ön görüşme esnasında sizlerle daha ayrıntılı şekilde paylaşılır ve fikir birliği sonrasında ihtiyaçlarınız doğrultusunda sitenizde uygulanır.

  WordPress Hizmetleri

  Buğra Yazar ve ekibi, Türkiye ve Dünya genelinde birçok marka ve şirket için kaliteyi ön planda tutarak WordPress hizmetleri söz konusu olduğunda fark yaratmaya devam ediyor.
  Sunulan hizmetlerin, bu alanda senelerce hizmet gösteren ve kalitesiyle sektöründe fark yaratan Buğra Yazar ve ekibinin yaratıcı çözümleriyle sizlerle buluşuyor. WordPress Hizmetleri sıfırdan web sitesi oluşturma veya var olan siteyi iyileştirme çalışmasına ihtiyaç duyan müşterler için birçok farklı alanda sunulmaktadır. Özgün tasarım, gelişmiş interaktif özellikler, kişileştirilebilir tema, fonksiyonel kullanıcı çözümleri ve çok daha fazlası, kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak sunulur.

  Profesyonel WordPress Hizmetleri ile Dijital Varlığınızı Yükseltin

  Günümüz dijital dünyasında, işletmelerin çevrimiçi varlığı başarılarını belirleyen önemli bir faktördür. Buğra Yazar olarak, işletmenizin dijital başarısını en üst seviyeye çıkarmak için sunduğumuz özel WordPress hizmetleri ile yanınızdayız.

  Neden WordPress?

  WordPress, web siteleri ve bloglar oluşturmak için dünya genelinde en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir. Esnek yapısı, zengin özellikleri ve kolay kullanımı sayesinde hem kişisel hem de ticari web siteleri için ideal bir platform sunar. Ancak, WordPress‘in potansiyelini tam anlamıyla değerlendirmek uzmanlık ve deneyim gerektirir.

  Dünya’nın en çok tercih edilen ve en güçlü kabul edilen açık kaynak kodlu web betiği WordPress sayesinde, size sunulan hizmetlerin ve başarıyla uygulanan çalışmaların sonucunu kısa sürede alacaksınız.

  Hizmetlerimiz

  Verilen hizmetlerin tümü, uzman olduğumuz tek konuda yani WordPress hizmetleri kapsamında, farklı konularda ayrı şekilde veya tek seferde tüm proje için uygulanmaktadır.Özelleştirilmiş Tema ve Tasarım: İşletmenizin kimliğini yansıtan özelleştirilmiş WordPress temaları ve tasarımları oluşturuyoruz. Görsel çekicilik ve kullanılabilirlik, ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla zaman geçirmesini sağlar.

  Eklenti Yönetimi: İhtiyacınıza uygun eklentileri seçiyor ve entegre ediyoruz. SEO iyileştirmeleri, hız optimizasyonu, güvenlik önlemleri gibi konularda size rehberlik ediyoruz. Bu tip tedbirlerle, web sitenizin ve üye / ziyaretçilerinizin güvenliği kadar marka ve şirket prestijinizde de etkili dijital çözümler üretiyoruz.

  SEO Uyumlu İçerik: Arama motorlarıyla uyumlu içerik üretiyoruz. Anahtar kelime analizi, meta açıklamaları ve başlıklarla sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. SEO çalışması kapsamında, özellikle web sitelerinizin içeriğini nitelikli ve kaliteli şekilde oluşturarak hem daha fazla erişim ve aksiyon, hem de arama motorlarında daima üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

  Güvenlik ve Bakım: Sitenizin güvenliğini sağlamak için en son güvenlik protokollerini ve güncel güvenlik standartlarını uyguluyoruz. Ayrıca, sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için düzenli bakım hizmetleri sunuyoruz. WordPress sitesi performans artışı ve hedef kitlenize erişimi kısıtlayan sorunların tespit ve çözümlerini bu hizmet başlığı altında detaylı şekilde uyguluyoruz.

  Neden Buğra Yazar’dan WordPress Hizmeti Almalıyım?

  Buğra Yazar ve ekibi olarak, uzmanlaştığımız tek konu olan WordPress’te ve 15 yıllık sektör deneyimimizle işletmenizi dijital dünyada öne çıkarıyoruz. Sizin hedefleriniz ve vizyonunuz bizim için önemlidir. Sizinle işbirliği yaparak, benzersiz ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz.

  Dijital varlığınızı güçlendirmek ve çevrimiçi başarınızı artırmak için bize katılın. İhtiyaçlarınızı anlamak ve hedeflerinize ulaşmanız için yanınızdayız.

  İletişime Geçin

  Sitemiz üzerindeki iletişim formu veya diğer iletişim kanallarından hemen iletişime geçin.
  Size özel çözümlerimizle işletmenizi dijital dünyada zirveye taşımak için sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Onlarca farklı sektörde, şimdiye kadar edindiğimiz binin üzerinde mutlu ve kaliteye alışan referanslarımız arasında sizleri de görmek, ayrıcalıklarımızı sizlere yaşatmak için buradayız!

  Buğra Yazar WordPress Uzmanı, deneyimli ve yaratıcı çözümler üreten ekibiyle uzmanı olduğumuz tek konuda, alışkanlık yaratacak kalitei sizlerle buluşturacağız, bekliyoruz.

  WordPress ajansı nedir?

  WordPress, tüm dünyada popülaritesini her geçen gün arttıran bir web sitesi altyapısıdır. WordPress konusunda deneyimli ve bu alanda kendisini yetiştirmiş kişilere wordpress uzmanı denir. WordPress altyapısını çok iyi bir şekilde bilen ve hızlı çözüm üreten wordpress uzmanları, teknik anlamda bir çok konuya hakim, size yeni bir web sitesi hazırlayan veya sitenizdeki sorunları çözen kısaca wp uzmanı olarakta isimlendirilir.

  WordPress Uzmanı Nasıl Olunur? makelemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  WordPress uzmanı, WordPress platformunda derinlemesine bilgi ve deneyime sahip olan bir kişidir. WordPress, popüler bir içerik yönetim sistemi (CMS) olduğu için birçok web sitesi ve blog tarafından kullanılmaktadır. Bir WordPress uzmanı, WordPress’i etkin bir şekilde kullanabilen, özelleştirebilen, sorunları giderip güvenlik önlemleri alabilen ve işlevselliği artırabilen bir uzmandır.

  Bir WordPress uzmanının yetenekleri aşağıdaki alanları içerebilir:

  1. WordPress Kurulumu ve Yapılandırma: WordPress’in doğru bir şekilde kurulması ve gerekli ayarların yapılması.
  2. Tema ve Eklenti Yönetimi: Farklı temalar ve eklentiler arasında seçim yapma, bunları kurma ve yapılandırma.
  3. Özelleştirme ve Tema Geliştirme: WordPress temalarını özelleştirme, tasarım düzenlemeleri yapma ve hatta özel temalar geliştirme.
  4. Veritabanı Yönetimi: WordPress veritabanının yedeklenmesi, optimize edilmesi ve güncellenmesi.
  5. Güvenlik ve Bakım: WordPress web sitelerinin güvenliğini sağlama, güvenlik açıklarını düzeltme ve düzenli bakım yapma.
  6. Performans ve Optimizasyon: Web sitesi hızını artırma, önbellekleme teknikleri kullanma ve optimizasyon yapma.
  7. SEO Entegrasyonu: Web sitesinin arama motoru optimizasyonu için uygun yapılandırmanın yapılması ve SEO eklentilerinin kullanılması.
  8. İçerik Yönetimi: İçerik oluşturma, düzenleme ve yönetme süreçlerinin yönetimi.
  9. Sorun Giderme: Hata ayıklama ve sorunları çözme becerileri.
  10. Eğitim ve Destek: Kullanıcılara WordPress kullanımıyla ilgili eğitim ve destek sağlama.

  Bir WordPress uzmanı, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş ve profesyonel WordPress çözümleri sunar. Ayrıca güncel trendleri takip ederek, güvenlik açıklarına karşı koruma sağlar ve web sitesinin optimize edilmiş bir şekilde çalışmasını sağlar.

  WordPress Ajansı Arıyorum

  Web sitenizi Türkiye’nin en iyi WordPress uzmanına bırakmak ister misiniz? Profesyonel WordPress uzmanından danışmanlık hizmeti almak için tıklayın.

  İnternet sitenizi wordpress uzmanına emanet etmek için bir WordPress uzmanı veya danışmanı arıyorsanız. İşi uzmanına bırakmak en doğru seçenektir. Bu olaya şu pencereden bakın. Bir fimanız var ve birinin muhasebe işleriniz ile ilgilenmesi gerekiyor. Kendiniz mi yaparsınız yoksa muhasebe alanında en tecrübeli ve güvendiğiniz kişiye mi şirketizin mahrem bilgilerini paylaşırsınız.

  İşinin ehli WordPress uzmanı ile çalışmak hem sizi teknik bilgilerle boğuşmaktan kurtarır hemde web sitesi kurmak için ayıracağınız zamanın boşa gitmemesini sağlar. Tabii işinin ehli bir WordPress site yapan kişiler ve firmalar bulmak bu devirde zor.  O yüzden araştırma yaparken mutlaka referansı var mı varsa neler yapmış nasıl yapmış göz atmanızı öneririm. Yazıyı okuduktan sonra geri dönüp benim web sitesi referanslarıma da inceleyebilirsiniz.

  WordPress Ajansı için Doğru Adres

  Kişisel, Kurumsal Tanıtım ve  Online Satış Yapan E-Ticaret Siteler için ekibim ile birlikte wordpress danışmanlık hizmeti vermekteyim. WordPress hizmetleri için iletişime geçin.

  Sık sorulan sorular

  WordPress ve WordPress Uzmanı hakkında sık sorulan soruları sizin için derledik

  WordPress konusunda uzmanlaşmış ve kendisini bu alanda kanıtlamış kişi demektir. WordPress uzmanları kurumsal web sayfası, eticaret sitesi, kişisel blog sitesi kurulumlarını sizin yerinize yapar.

  Kişisel veya kurumsal bir web sitesi sahibi olmaya ya da hazırlamaya karar verdiğinizde, yapmanız gereken ilk işlem bir uzmandan yardım almanız olmalıdır. Web sitenizin içeriğinin kaliteli ve dinamik olmasını istiyorsanız, wordpress uzmanı ile birlikte çalışmanız doğru tercih olacaktır.

  Web sitenizin gelişime açık yani seo uyumlu olmasını, markanızın gelişmesini sağlayacak olanlar wordpress geliştirici kişilerdir.

  WordPress altyapısı her ne kadar açık kaynak kodlu olsa da bu konuda tecrübesiz kişiler ile çalışmak sitenize zarar verebilir.

  WordPress, özellikle güçlü bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek için kullanılan çok yönlü bir açık kaynak web sitesi platformudur.

  Web sitesi tasarımı, bakım ve destek, hosting, SEO ve hız optimizasyon konularını kapsamaktadır.

  WordPress hizmetinde fiyatlandırma pek çok farklı hususa göre değişiklik gösterir. Projenin ihtiyaçları, teknik durumu, büyüklüğü, hedefleri ve tüm bunları sağlamak için gereken danışman & saat hesabı SEO fiyatlarını belirleyen temel etkenlerdendir.

  WordPress danışmanlığı düzenli olarak alınması gereken bir hizmettir. Rakiplere ve sitenizin durumuna göre süreç içerisinde farklı WordPress stratejileri oluşturulmalıdır.

  Hiçbir kişi veya kuruluş Google organik arama sonuçlarında sıralama garantisi veremez.

  WPBakery Page Builder, Custom Post Type UI, Advanced Custom Fields PRO, Rank Math SEO, WP Rocket, Contact Form 7, Ninja Form, Easy SMTP, Updraft gibi eklentiler kullanıyoruz.

  Proje yöneticiniz ile yapacağımız beklenti belirleme toplantı ile ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirler, teslim süresi ve fiyat çalışması yaparız.

  WordPress üzerine bilgi birikimi ve deneyimi olan çeşitli eğitim ve sertifika programlarıyla kendini geliştiren kişiler WordPress uzmanı olmaktadır. WordPress altyapısı hakkında bilgi sahibi olması, yazılım dünyasını takip etmesi ve merak duyması, Webmaster niteliklerine sahip olması, araştırmacı ve öğrenmeye açık olması WordPress uzmanlarının yetkinliğini arttıran etkenlerdendir.

  WordPress Danışmanlığı, internet sitelerini arama motorlarının yönergelerine uygun hale getirerek ilgili internet sitesinin tasarım ve yazılımsal ihtiyaçlarını belirlemektir.

  WordPress danışmanlarının görev tanımı oldukça geniştir. Her ne kadar projeden projeye (Proje gereksinimlerine ve sözleşme hususlarına bağlı olarak) değişiklik gösterse de tasarımı kurgulamaktan yazılım entegrasyonuna kadar pek çok husus, WordPress danışmanlarının görev tanımında kendine yer bulur.

  WordPress.org ile, temalar ve eklentiler kurabilir, reklamlar yönetebilir, veritabanı düzenleyebilir ve hatta ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlar yapabilirsiniz. WordPress.com ise ticari bir markadır ve pek çok şey ücretlidir.

  Tüm kredi kartlarına 12 ay taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

  15 yıldır WordPress alanında hizmet vermekteyiz.

  Yazılım, tasarım, seo için ekiplerimiz bulunmaktadır.

  Özellikle web sitesi için destek olmazsa olmazdır. Bizde her müşterimize destek konusunda yardımcı oluyoruz.