Freelance WordPress Uzmanı

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  Freelance WordPress Hizmetleri

  Freelance wordpress uzmanı olarak işletmenizin veya markanızın kurumsal kimliğine uygun, mobil ve SEO uyumlu internet siteleri hazırlayabilir. Eğer mevcut bir web siteniz varsa inceleyerek, yenilenmesini ve daha estetik gözükmesini sağlayabilir yada güncelleme, bakım ve SEO gibi başlıklarda wordpress hizmetleri sunabiliriz.

  Freelance WordPress Hizmeti

  WordPress web sitenizin içeriğini internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet ya da telefondan düzenlemenizi, yeni sayfalar hazırlamanızı sağlayan, var olan içerik yönetim sistemleri arasında en kolay, en güçlü ve en popüler olan altyapıdır.

  Bugün internette gördüğünüz web sitelerinin çoğu WordPress ile hazırlanmıştır. WordPress aklınıza gelebilecek her şekilde web sitesi oluşturmak için en popüler çözüm haline gelmiştir.

  Bireysel olarak öğrenilmesi ve uygulanması en kolay olan sistemdir. Peki WordPress altyapılı web sitelerini hazırlayan kişiler kimlerdir ve nasıl çalışırlar?

  Freelance WordPress Uzmanı Kimdir?

  Freelance WordPress uzmanı; WordPress kullanım alanında kendini kanıtlamış ve bu konuda uzmanlaşmış kişilere verilen addır. Serbest çalışmayı tercih ettiklerinden “Freelance” olarak adlandırılırlar. Yani arzu ettiğiniz veya hayal ettiğiniz web sitenize kavuşmak için size yardımcı olacak kişiler bu şekilde çalışan uzmanlarımızdır.

  Bu uzmanlar bireysel, kurumsal, e-ticaret, haber sitesi gibi yüzlerce wordpress sitesi hazırlayan, bu hazırlamış olduğu işlerde de fark yaratan insanlardır. Teknik konularda gereken tüm donanıma sahiptirler. Ayrıca sizlerin tercih ettiği internet sitesini kurarken, size uygun alan tema seçimi ve sizlerin kurumsal kimliğinize uygun detayları belirleme konusunda da yardımcı olurlar. Kendilerinden destek isteyen her firma için ayrı ayrı planlar geliştirip , onlar için en doğru ve  en kaliteli hizmetleri sunmak öncelikli hedefleridir. Dahası sahip olduğunuz web sitesi ile ilgili sorunlarınızda (sitenin güncellenmesi, aktif çalışması veya bakımı vb.) size destek verebilirler. Yani genel olarak tam bir “ freelance web tasarım “ konusunda tecrübeleriyle her konuya hakim şekilde çalışırlar.

  Freelance Web Tasarım

  Web tasarım, herhangi bir ürün ya da içeriği elektronik web sayfalarında sunmak, kullanıcıların bu ürün ya da içeriğe internet üzerinden herhangi bir web tarayıcısı yardımıyla erişebileceği bir yaratım sürecidir. Freelance web tasarım işlerin tamamen sizin elinizde olduğu, zaman ve mekan sıkıntısı yaşamadan web sitenizi hazırlayabileceğiniz veya yenilikleri ekleyebileceğiniz bir tasarım şeklidir. Freelance çalışan tüm uzmanların ortaya çıkardıkları web tasarımlarıdır. Genel olarak bakıldığında freelance web tasarımcıların en çok tercih ettikleri içerik yönetim sistemi ise WordPress’tir.

  Neden WordPress Tasarım Tercih Edilmeli?

  Başlangıçta daha çok blog amaçlı kullanımlar için tercih edilen WordPress, yapılan güncellemeleri ile geniş eklenti ve tema ekosistemi sayesinde her türlü konuda web sitesi oluşturabileceğiniz bir platforma dönüştü. Kullanımı kolay, kurması hızlı ve uygulaması rahat olsa da çok önemli teknik detaylarının doğru hazırlanabilmesi ve verimli bir altyapısı olması için kesinlikle Freelance WordPress Uzmanı ile çalışmalısınız.

  WordPress ile kurulabilecek web sitelerin çeşitleri nelerdir bakalım:

  • Kurumsal web siteleri
  • Online alışveriş siteleri
  • Blog
  • Online eğitim siteleri
  • Forumlar
  • Sosyal ağlar
  • Haber Portalları
  • Üyelik gerektiren siteler
  • Online rezervasyon yapılan siteler
  • Kar amacı gütmeyen web siteleri
  • Kişisel marka web siteleri
  • Online takip yapılan siteler

  Her yeni çıkan sektör ya da iş alanı ile farklı web sitesi ihtiyaçları ortaya çıktıkça, yeni web tasarımları da yapılabilir. İşte tam da bu anlamda size kesintisiz ve planlı şekilde hizmet sunacak olan bir freelance web tasarım uzmanı ile çalışmanız, kolaylıkla işlerinizin halledilmesi ve her an ulaşılır olması sayenizde içinizin rahat etmesi demek olacaktır.

  Sizlere sunduğumuz WordPress Tasarım hizmetimizde freelance olarak çalışan uzmanlarımızla sizlerin ihtiyaçlarına kesintisiz şekilde hizmet sunuyoruz. Özenli ve disiplinli çalışan ekibimizle istediğiniz her alanda web sitesi tasarımı yapabiliyor ve kurduğumuz web sitelerini düzenli şekilde kontrol ediyoruz. Bizim için öncelikli olan sizlerin koşulsuz mutluluğu ve web sitelerinizin Google’da yapılan aramalarda üst sıralarda görünmesidir.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.

  Google Değerlendirme Notu
  5.0
  184 yoruma göre
  js_loader