WordPress Eklentileri

 • wordpress-resim-optimizasyon-eklentileri

  En iyi 5 WordPress Resim Optimizasyon Eklentisi

  WordPress sitenizi site analiz araçlarında test ettiğiniz resimlerinizi optimize etmenizi söyleyen uyarılarla karşılaşırsınız. Bunun sebebi optimize edilmemiş görseller dosya boyutu yüzünden sitenin daha geç açılmasına sebep olmaktadır. Buradaki optimizasyon resmi sıkıştırmak anlamına gelmektedir. 

  Devamını Oku »
 • WordPress Yedekleme Eklentileri

  WordPress Yedekleme Eklentileri

  WordPress yedekleme eklentileri ile siteniz için düzenli olarak yedekleme işlemi yapabilir ve olası problemlerde bu yedekler ile sitenizi geri yükleyebilirsiniz.

  Devamını Oku »
 • Wordpress Eklentileri: 30+ En Popüler WordPress Eklentileri

  WordPress Eklentileri: 30+ En Popüler WordPress Eklentisi

  WordPress hem kullanımı pratik, hem de özelleştirmeye imkan vermesi sayesinde hergeçen gün popülerliğini artırıyor. Bir blog alt yapısı olarak yola çıkmış olsa da, şu anda kapsamlı bir içerik yönetim sistemine dönüşmüş olan WordPress’i farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kullanabilmek için eklentilerin rolü çok büyük. Birbirinden popüler 30 WordPress Eklentisine göz atın.

  Devamını Oku »
 • canli-destek-eklentisi-tawk-to

  WordPress Canlı Destek Eklentisi: Tawk.to Kurulumu ve Ayarları

  Merhaba Arkadaşlar, Ben WordPress Uzmanı Buğra Yazar. WordPress Dersleri eğitim serisinin bugünkü bölümünde WordPress İçin En İyi Canlı Destek Eklentisi: Tawk.to Kurulumu ve Ayarlarını yapacağız.

  Devamını Oku »
 • Wordpress site taşıma nasıl yapılır

  BackUpWordPress Eklentisi ile WordPress Site Taşıma

  Merhaba Arkadaşlar, Ben WordPress uzmanı Buğra Yazar. WordPress dersleri eğitim serisinin bugünkü bölümünde BackUpWordPress eklentisi ile WordPress site taşıma nasıl yapılır birlikte öğreneceğiz.

  Devamını Oku »
 • zendesk-chat-kurulumu

  Zendesk Chat Canlı Destek Kurulumu

  Merhaba arkadaşlar, Zendesk Chat Canlı Destek Kurulumu anlatacağım.

  Devamını Oku »
 • wordpress-iletisim-formu-sayfaya-nasil-eklenir

  WordPress İletişim Formu Sayfaya Nasıl Eklenir?

  WordPress' sitenize İletişim Formu eklemek istiyorsanız hazırladığım eğitim videosunu izleyerek kolayca yapabilirsiniz.

  Devamını Oku »
 • rank-math-seo-ayarlari

  Rank Math SEO Kurulumu ve Ayarları

  Rank Math SEO kurulumu ve Ayarları ile ilgili detaylı ve resimli anlatımlar yapacağımız bu makalemize başlamadan önce Rank Math SEO nedir ve bize ne gibi özellikler sunuyor yakından bakalım.

  Devamını Oku »
 • wordpress-duplicator-eklentisi

  WordPress Duplicator Eklentisi ile Site Taşıma

  Merhaba Arkadaşlar, Ben WordPress Uzmanı Buğra Yazar. WordPress Dersleri eğitim serisinin bugünkü bölümünde WordPress sitemi Duplicator eklentisi ile yededeğini alarak, başka bir hosting firmasına nasıl taşıyacağımızı öğreneceğiz.

  Devamını Oku »
 • really-simple-ssl-eklentisi-nasil-kurulur

  Really Simple SSL Eklentisi Nasıl Kurulur?

    Really Simple SSL Eklentisi Nedir? Really Simple SSL Eklentisi, ayarlarınızı otomatik olarak algılar ve web sitenizi https üzerinden çalışacak şekilde yapılandırır. Tüm siteyi otomatik olarak SSL’e taşır. Really Simple SSL Eklentisi Nasıl İndirilir? Really Simple SSL Kurulum için üç basit adım: Bir SSL sertifikası alın (www.letsencrypt.org yada www.sslforfree.com) Sunucunuzda SSL yüklü ise videoyu izleyerek kurulum yapabilirsiniz. Eklentiyi etkinleştirin. Tebrikler!…

  Devamını Oku »
Başa dön tuşu