Özel Tasarım WordPress

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  Tasarım Hizmet Süreci

  WordPress Özelleştirilmiş Tasarım

  Buğra Yazar Danışmanlık farkı ile hayalinizdeki tasarımı WordPress ile kodlanmış web sitenize yansıtıyoruz. Kurumsal firmanıza uygun, modern, özgün ve rekabetçi tasarımlar ile web sitenizi inşa ediyoruz.

  Özel WordPress Tasarım Nedir?

  WordPress günümüzde sıkça kullanılan açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemidir. WordPress temaları ise web sitenizin görünen yüzünü özelleştirmenize olanak sağlayan bir araçtır. WordPress temalarının özelleştirilme sebepleri web sitelerini görsel olarak daha çekici kılmak, farklı dizayn işlevlerini aktif hale getirmek ve ihtiyaçlara bağlı olarak ek işlevsellik kazandırmaktır.

  WordPress Site Tasarım Özelleştirme ve Geliştirme

  Kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun olarak geliştirilen özel tasarımlar ile birlikte sektörünüzde öne çıkmayı başarabilirsiniz. Buğra Yazar Danışmanlık olarak WordPress site tasarım hizmetimiz ile müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz. İhtiyacınız olan özel tasarımı etkili bir temel oluşturarak geliştiriyor ve Wp uzmanlarımız sayesinde başarılı bir site çalışması yapıyoruz.

  Web sitenizin etkili ve verimli olması için doğru adımı atmak her zaman çok önemlidir. Bu ilk adım, işlevselliğini ve görselliğini yitirmeyecek bir tasarım oluşturmaktır. Ancak bunu en iyi şekilde oluşturmak her zaman mümkün olmayabilir. Bunun için Wp alanında uzman ve WordPress tema özelleştirme alanında uzmanlaşmış kişilerce yapılmalıdır. Markamız özelleştirilmiş temaların kusursuz çalıştığından emin olmak için bazı testler uygular ve bu süreçte müşterilerimizden revizyon talep ederiz. Revizyon işlemlerinin amacı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda başarılı bir tema özelleştirmesi yapabilmektir.

  Özelleştirilmiş WordPress Tasarımların Avantajları

  WordPress’in sizlere sunmuş olduğu yapı ve temalar kendi çapında oldukça sınırlıdır. Kullanmak istediğiniz temanın işlevselliğini genişletmek ve üzerinde çeşitli değişiklikler yapmak zaman alıcı olacaktır ve üstesinden gelmek sanıldığı kadar kolay değildir. Benzersiz bir işlevselliğe ihtiyacınız varsa veya standart dışı bir WordPress temasına sahip olmak istiyorsanız, özelleştirilmiş WordPress teması sizin için uygun olacaktır. Bunun için de bir Wp uzmanı ile çalışmalısınız.

  Markanız için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biri WordPress alt yapısı ile kullanacağınız bir web sitesidir. Bu web sitesinin temasını özelleştirerek kullandığınız takdirde ise hedef kitlenize çok daha kolay ulaşabilecek ve kısa süre içerisinde etkisini hissedeceksiniz. WordPress yapısı gereği açık kaynak kodlu olduğu için güncel gelişmelere basit bir şekilde uyum sağlayabilir. Bununla birlikte CMS sistemine sahip olmasıyla bilinen Wp, geliştirilebilir özelliği ile yazılımsal veya tasarımsal güncellemelere de çok kolay bir şekilde adapte olur.  Bu özelleştirilmiş temaların beklentilere uygun olarak geliştirilmesi ve sistemsel herhangi bir problem oluşmaması halinde web sitenizin arama motorlarında da üst sıralara çıkma olasılığınız yükselecektir.

  Buğra Yazar Danışmanlık olarak web sitenizi istekleriniz doğrultusunda tasarlıyor ve aldığımız revizyonlar sayesinde güncel ve daimî olarak yenilediğimiz web sitenize daha fazla ziyaretçi taşıyarak markanızın/firmanızın bilinirliliğini arttırıyoruz. Potansiyel ziyaretçilerinize erişebilmeniz için WordPress alt yapısını profesyonel şekilde kullanıyor ve temaları titizlikle özelleştiriyoruz.

  WordPress Özel Tasarım Hizmeti

  Buğra Yazar Danışmanlık olarak;

  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş çeşitli tasarımlar sunuyoruz.
  • Web sitelerinin güncel rekabet analizlerini yapıyor ve Google gibi arama motorları ile uyumlarını ve temalarının işlevselliğini inceliyoruz.
  • SSL sertifikasının web sitenize uyumunu yapıyoruz.
  • Web sitenizde yaşadığınız teknik sorunlar, tema veya yazılımsal problemler ile ilgileniyoruz.
  • Hazır temalar yerine özel tema geliştirerek birçok ihtiyacınızı karşılıyor ve kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz.
  • Web sitenizin alt yapısını SEO uyumlu yaparak var olan hataları veya yanlışları düzeltiyor ve Google dostu hale getiriyoruz.

  Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, işletmeler veya firmalar için web sitelerini inşa etme, güncelleme, yönetme, taşıma veya sürdürme gibi işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

  Özel WordPress Tasarım Kullanmanın Önemi

  • WordPress ücretli veya ücretsiz pek çok hazır temayı desteklemektedir. Bu hazır temalar arasında ise binlerce sektör için ayrı ayrı temalar bulunmaktadır. Ancak temalardan herhangi birini tercih ettiğiniz takdirde başka firmaların/markaların da bu temayı tercih etme olasılığını düşünmelisiniz. Bu, özelleştirilmemiş bir temaya sahip olduğunuzda web sitenizin özgünlüğünü kaybedeceği anlamına gelir. Basit bir dille, sektörünüzde tek olmayacak ve rakiplerinizle aynı tasarımlara sahip olacaksınız.
  • Wp hazır tema sınırlandırılmış tema anlamına gelir. Wp’in size sunduğu sınırlandırılmış temayı düzenleyebilmek için web sitenizi gereksiz bilgilerle doldurmak zorunda kalabilirsiniz bu yüzden WordPress hazır tema kullanımı oldukça zordur. Ancak özelleştirilmiş tasarımlarda bu durum aynı değildir. Burada yaratıcı kişi siz olacak ve istediğiniz şekilde web sitenizde düzenlemeler yapabileceksiniz.
  • Özgün bir tasarıma sahip Wp sitesini tercih etmek en kolay yoldur. Özelleştirilmiş bir tasarım ile kullanıcı odaklı, SEO dostu, marka kimliğine uygun, kolay düzenlenebilen ve güncellenebilen bir web sitesi ile markanızı devamlı olarak ileri taşıyabilirsiniz.
  • Hazır temaların pek çoğu yazılım alanında güçlü değildir. Satışı düşük bir tema tercih ettiğiniz takdirde Google gibi arama motorlarında güncelleme yapılamayabilir. Bu durumda siteniz SEO dostu olmaktan çıkar ve zaman içerisinde arama motorlarında görünmez hale gelir. Özelleştirilmiş tasarımlarda durum tam tersidir. Sıklıkla güncelleme alabilir ve bu sayede güncel olan web siteniz müşteri trafiğini kolay bir şekilde çekebilir.

  Neden Buğra Yazar Danışmanlık?

  Buğra Yazar Danışmanlık olarak, WordPress web sitesi geliştirme çalışmasında profesyonel ekip kadrosuna sahibiz. Ekibimiz, web siteniz için özelleştirilmiş ve yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Kurumsal kimliğinizi oluşturmaya yardımcı olurken, esnek çözümler sunar, doğru stratejileri ve zengin araçları kullanırız. Yıllardan beri müşterilerimizin Google dostu web sitelerine sahip olmaları için çok yüzlü temalar oluşturuyor, SEO odaklı çalışmalar yürütüyor ve farklı eklentileri kullanarak rakip firmalar arasında markaları en üst sıralara yerleştiriyoruz.

  İşletmenizi beraber büyütebilir ve tecrübelerimizle web sitenize profesyonellik katabiliriz. Markamızın birikmiş deneyim ve tecrübelerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçin ve özelleştirilmiş web sitenizi oluşturma sürecine hızlı bir şekilde başlayalım.

  1000+ deneyim, bizler için yılların verdiği yorgunluğu her gün yeniden bitren harika bir motivasyon sebebi! WordPress tasarım uzmanı olarak, WordPress konusunda her hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmak, bu motivasyonu günden güne katlıyor!

  WordPress globalde en çok tercih edilen açık kaynak kodlu web sitesi altyapı sistemiyse, bunun senelerdir temelinde benzersiz birçok özelliği gibi WordPress Tasarımı kavramını ortaya çıkaran esnek ve sınırsız tasarım ( tema ) seçeneği olmasıdır. Buğra Yazar gibi alanında deneyim sahibi olan wordpress uzmanı olan birçok wordpress geliştiricisi, özellikle talebe göre özgün wordpress tasarımı oluşturabiliyorsa, bu da WordPress’in sunduğu bu avatajlı yapısının sonucudur.

  WordPress’in yaratıcı tasarımlara imkan verdiği esnek yapısı kadar, tüm cihazlarla neredeyse kusursuz uyumu da bir diğer tasarım artısı olarak bilinir. Ziyaretçi odaklı, pratik ve hızlı wordpress temaları sayesinde, web standartları site sahipleri tarafından kolaylıkla yakalanabiliyor.

  WordPress Temaları Nasıl Hazırlanır?

  WordPress tema oluşturma, temel PHP, HTML ve CSS bilgisine dayalı bir geliştirici elinde oldukça zevkli ve yaratıcılığı geliştiren bir tasarım becerisidir. Temelde, lokal veya web tabanlı bir alan üzerinde, Dreamviewer, Photoshop, Adobe İllustrator, Notepad++ hatta en basidinden Nodepad dahi yeterlidir.

  CSS, sayesinde tasarımdaki renk, font, boyut, düzen ayarlarını standart sabitlerle ayarlayabilirsiniz.
  HTML, sayfa düzeni, bölüm, yerleşim gibi düzenlemelerinizde kullanılmakta.
  PHP, WordPress’in temel yazılım dili olduğu için temaların düzenlenmesi ve site üzerine özellikle fonksiyonel özelliklerde gereklidir.
  Programlama kısmında size en uygun ve pratik gelen editörü seçerek, local veya web hosting üzerinde temanızın düzenleme ve yayınlama işlemlerini hızla yapabilir ve ilerlemelerinizi görebilirsiniz.

  Özel WordPress Temaları ve Tasarım

  Özel wordpress temaları, aslında var olan temalar gibi wordpress tabanlı sitenizdeki özgün ve isteğe bağlı düzenlenmiş sayfalarla ortaya çıkar. WordPress’in default ( kurulum dosyasında sabit ) ,thema ( tema ) klasörü içinde sabit temaları bulabilir veya yeni temaları bu klasöre aktararak kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  Style.css, header.php, footer.php, index.php gibi temel betik kodlarının yer aldığı dosyalar, tasarımda en çok kullanılan WordPress temel öğelerinden birkaçıdır.

  CSS klasöründe yer alan sabit CSS dosyaları, Thema klasöründeki betik dosyaları sayesinde ön ve arka planda birçok WordPress sayfasını, hazırlanan temayla stabil şekilde çalıştırma şansınız var. Ama bunun için, mutlaka WordPress özel tema hazırlama alanında deneyim sahibi Buğra Yazar gibi wordpress uzmanı olanlardan destek almanızda fayda var.

  Benzersiz ve Markanı Yansıtan Temalar

  Özellikle, kurumsal alanda firma ve markaların marka bilinirliğine uygun tema ve görselleri, wordpress teması hazırlama esnasında uzmanlığın gerektiği ciddi bir tasarım işidir. Tamamı özgün, hem kurumsal hem de temsil edilen markanın tüm renk, font ve görsel değerlerini tema üzerinde ziyaretçiyi yormayacak şekilde hazırlanması gerekiyor.

  Duyarlı Tasarım ve Mobil Uyum

  Hazırlanan özel wordpress temaları, başta kullanıcı odaklı pratik, hızlı ve rahat kullanıma izin veren yapıda olmalı. Ziyaretçinin, hangi cihazdan ziyaret ederse etsin aynı pozitif ziyaretçi deneyimini tekrar tekrar yaşayabilmesi son derece önemli. Responsive ( mobil uyumlu ) olarak bilinen özel wordpress temaları, tablet ve her modelde mobil cihaza uyumlu şekilde herhangi bir kayma, taşma, eksik görüntüleme veya görüntüleme hatası yaşatmamalı.

  Görsel ve Kullanıcı Deneyimi Odaklı

  WordPress teması ortak özelliklerde birleşen aslında yüzlerce farklı objeden oluşuyor. Bu denli büyük bir tema çalışmasında, tüm amaç birbiriyle senkronize çalışan bir siteyi ortaya koymak. İşte bu yüzden, WordPress neden tercih edilmeli diye soracak olursanız, bu alanda en iyi alt yapıyı sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

  UX ve Uİ yani ( User Experience – Kullanıcı Deneyimi ) – ( User İnterface – Kullanıcı Arayüzü)  söz konusu olduğunda,  daha iyi bir deneyimi çok az web yazılımı alt yapısı vermekte.

  WordPress’i özellikle görsel uyum, kullanıcı deneyimi odaklı tasarım söz konusu olduğunda tercih etmeniz, başarılı tasarım ve sonrasında SEO çalışmaları için sizin için ciddi avantaj sağlayacak.

  Özelleştirilmiş Eklenti Geliştirme

  Farkında olun veya olmayın, Widgets ( Eklentiler ) söz konusu olduğunda, WordPress üzerine bir kavramın dijital dünyaya mâl olduğunu söylememiz gerekiyor. Her türlü web sitesi ve web projesine uygun alt yapısı, özellikle wordpress eklentileri sayesinde WordPress ile çok daha kolay hale geliyor.
  Fonksiyonel özelliği ve buna uygun alt yapısı, web geliştiricileri tarafından ücretli veya ücretsiz sunulan binlerce wordpress eklentisi sayesinde her istenene izin veriyor. Yönetim ve kullanıcı aksiyonlarında, hem hızlı ve pratik işlemler, hem de kolay yönetim ve anında takip etme/ düzenleme ve müdahale etme gibi avantajları beraberinde getiren özelleştirilmiş eklenti geliştirme en sevilen açık kaynak kodlu sistem WordPress için oldukça tercih edilen bir yöntem.

  İhtiyaca Uygun Özel Eklentiler

  Daha çok kullanıcı fonksiyonlarını arttırmak, site üzerinden finansal işlem ve akışı düzenlemek, kısaca aksiyon ihtiyaçları söz konusu olunca ihtiyaca uygun özel eklentiler web geliştiricileri tarafından tüm WordPress kullanıcılarıyla ücretli veya ücretsiz olarak paylaşılıyor. Sipariş, satın alma, kayıt, transfer, takip gibi birçok fonksiyonel özellik bu özel wordpress eklentileri sayesinde hem mümkün hem de düşünülenden daha hızlı.

  İleri Düzey Fonksiyonel Eklemeler

  Ticari bir amaçla ortaya çıkan web sitelerinde, genellikle daha ileri düzeyde fonksiyonel eklemeler ciddi ihtiyaç halini alır. Örneğin, bakiye kullanımı gibi. Web sitesindeki her bir kullanıcı bu tip fonksiyonel bir özellik sayesinde, dijital veya fiziki herhangi bir ürün, hizmet satın almak istediğinde böyle bir fonksiyon sayesinde hem güvenli hem de oldukça rahat hissedecektir.

  Entegrasyon ve Veri Senkranizasyonu

  WordPress, dünyanın en çok tercih edilen web sitesi alt yapısı olmasıyla beraber belki de en çok tercih edilen senktronize çalışabilir web sistemlerinden biri diyebiliriz. Özellikle dijital ödeme kanalları, muhasebesel entegrasyonlar, kargo takibi, çıktı alabilme gibi özellikleri sayesinde WordPress entegrasyon ve veri senkranizasyonu söz konusu olduğunda tam da aradığınız özelliklere sahip.

  * Dijital ödeme kanalları ( Kredi kartı ve dijital para birimleri vb. )

  * Kargo takibi APİ sistemi ( Anlık veri alışı.)

  * Ön Muhasebe programlarıyla entegre çalışma ( Provizyon faturası veya irsaliye vb. )

  * SMS sistemleri ( Anlık bildirimler vs.)

  * Push Publisher ( Anlık tarayıcı veya uygulama bildirimleri vb.)

  Ve dahası birçok farklı sistem ve programla anlık veri takibi, iletimi wordpress özel entegrasyon imkanı sayesinde mümkün hale geliyor.

  SEO ve Performans Optimizasyonu

  WordPress, Dünya genelinde SEO sektörünün daha doğrusu kavramının en tepeye ulaşmasını sağlayan web yazılımlarından biridir. Neredeyse birçok çalışma WordPress siteleri üzerinde, özellikle eklentilerle, web standartlarında temalarla daha çok uygulanır hale geldi. Hatta, WordPress SEO özellikle bu alanda uzmanlaşmış birçok uzman veya ekibin ayrıca hizmet verdiği bir hizmet kalemidir de diyebiliriz. Arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak, anahtar kelimelerde rakiplerinize fark atmak, daha stabil ziyaretçi memnuniyeti ve deneyimi sayesinde daha uzun sayfada kalma süreleri, içerik optimizasyonuna uygun alt yapısı, görsel optimizasyona fırsat veren eklentileri vb. daha birçok fark yaratan özelliği sayesinde, SEO aslında WordPress’in ayrılmaz bir bütünüdür.

  Arama Motoru Dostu ( SEO ) Tema ve İçerikler

  Altyapısı, yönetim ve kullanıcı paneli bu açıdan avantajlarla doludur. SEO söz konusu olduğunda, özellikle temalarının kalitesi ve girilen içerikler üzerinde standartlara göre değişiklikler ve geliştirmeler yapılabiliyor olması WordPress’i bu alanda da liste başı yapıyor. SEO Optimizsayonu aslında başlıbaşına WordPress alt yapılı siteler için uzmanları tarafından sunulan, en sık karşılaştığımız hizmetler arasındadır.

  Hızlı Yükleme ve Performans Arttırma Yöntemeri

  WordPress sitelerinde performans, tercih edilmelerinde bir diğer alt etkenlerden biri. Hatta, ana etken diyebiliriz. Çünkü, web sitelerinde hız ve performans artık artı avantaj değil, bir zorunluluk halini aldı. Buna özel temalar, hız ve performans odaklı eklentiler, WordPress siteler için geliştirilmeye devam ediyor. Dünya çapnda milyonlara varmış satış rakamları, bu tip eklentiler sayesinde ulaştı. Şaşırtıcı, ama WordPress ‘in neden olduğu ciddi bir pazar halini de aldı.

  SEO Analizi ve İyileştirme Stratejileri

  Tüm amaç, daha çok ziyaretçi ve hedef kitleye daha fazla erişim. Web sitenizin başarılı sayılması için, zamanla bazı seo stretejileri veya seo çalışmaları gerçekleştirmek zorunda kalacağınız bir gerçek. Bu tip çalışmalar için de hem içerik optimizasyonuna hem de teknik iyileştirme çalışmalarına en uygun yapı yine WordPress’i akıllara getiriyor. Buğra Yazar WordPress uzmanı olarak, bu çalışmalarda birbirinden başarılı ve sektöründe adından söz ettiren referanslarıyla yıllarca tecrübe edilen en kaliteli stratejileri beraber belirleyebiliriz.

  Güvenlik ve Bakım Hizmetleri

  Sık sık hacklenen, arayüz ve kullanıcı panellerinde istenmeyen kodlar bulunan, yavaş açılmasına sebep olan sorunlar ve daha birçok benzeri güvenlik zaafiyeti yaratan eksiklerinizi, sunulan wordpress güvenlik ve bakım hizmetleri sayesinde sıfıra indirebilim. Sitelerinizde yer alan benzeri sorunlarda, hem güvenlik zaafiyeti hem de sitenizin SEO çalışmalarını negatif yönde etkileyecek bu tip açıkları en kısa sürede tespit ederek kapatmanız, sisteminizi sürekli güncel tutmanız, gerekli eklentileri en doğru ayarlarla çalışır hale getirmeniz gerekiyorsa, Buğra Yazar’a güvenin!

  Güvenlik Duvarları ve Saldırı Önleme

  WordPress sitenizde yavaşlama veya açılma sorunları meydana geliyorsa, güvenlik sorunları ve muhtemelen saldırı altında kaldığınız gerçeğiyle yüzleşme zamanı gelmiştir. Özellikle güncel olmayan çekirdek yapı ( Güncel sürüm), veya güncelliğini yitirmiş eklentiler, lisanssız tema veya eklentiler de bu tip sorunlara neden oluyor. WordPress güvenliğini arttırmak için tespit ve sonrasında en ideal sorun çözümü için bizden destek almaktan çekinmeyin.

  Günlük Yedekleme ve Veri Koruma

  Web sitelerinizdeki günlük işlemlerin, başta veritabanı ve barındırma alanına sürekli yeni veriler aktarıldığını unutmayın. Bu veriler, çoğu zaman hayati değere sahip olabilir web siteniz için. Kullanıcı işlemleri, indirme ve yükleme işlemleri, görsel & video gibi dijital materyaller ve daha fazlası WordPress sitelerinde günlük yedekleme ve veri koruma hizmeti arayışını gereksinim haline getirdi. Ayrıca, ülkemizde de yürürlülüğe giren KVKK sonrasında, kullanıcı ve genel dijital verilen korunması ve saklanması, yasal bir prosedür olarak hayatımıza girdi. WordPress günlük yedekleme ve veri koruma için Buğra Yazar’ın sunduğu hizmetler sayesinde, sorunlar ortaya çıkmadan toptan çözülecek.

  Sistem ve Eklenti Güncellemeleri

  Yukarıda da kısaca bahsettiğimiz gibi, güvenlik zaafiyetine sebep veren sorunlardan en önemlileri çekirdek sistemin ( WordPress sürümü) ve kullanılan eklentilerin artık güncelliğini yani geçerliliğini yitirmesidir. WordPress güncelleme işlemi esnasında, veri kaybı ve benzeri tema, içerik sorunları yaşamamak için mutlaka bu alanda hizmet veren Buğra Yazar WordPress uzmanı web geliştiricileri ve WordPress uzmanlarından destek almalısınız. Aynı şekilde, WordPress eklenti güncelleme işlemiyle en son sürümde ve stabil çalışması, benzer güncelleme işlemleri sonrasında performans ve güvenliğinizi olumlu yönde etkileyecektir.

  E-Ticaret ve Online Mağaza Çözümleri

  WordPress’in alt yapı olarak en yaygın kullanıldığı kategorilerden biri de e-ticaret ve online mağaza alanları. WordPress e-ticaret veya WordPress online mağaza kavramı bu sektörde WordPress’e olan ilgi ve güvenin eseri desek yanlış olmaz. En basit sepet uygulamalarından, en komplike e-ticaret çözümlerine kadar WordPress üzerinde yapılacak geliştirmeler sayesinde kısa sürede ürün ve hizmet satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, sadece satış değil satış sonrası müşteri ve ziyaretçilerinin faydalanabileceği birçok fonksiyonu da WordPress e-ticaret paketleri veya e-ticarete özel eklenti ve temalarıyla hayata geçirebilirsiniz.

  Woocommerce Entegrasyonu ve Özelleştirme

  E-ticaret söz konusu olduğunda, platform seçiminde WordPress’e entegre çalışan woocommerce e-ticaret teması en çok tercih edilenler arasındadır diyebiliriz. Özellikle, WordPress’in sorunsuz ve sonsuz eklenti, seçenekleri sayesinde e-ticaret projelerinde ciddi verim alabilirsiniz. Sepet, kargo, promosyon ve indirim özellikleri, pratik kullanıcı paneli, indirim kodu tanımlama özelliği, sepet hatırlatma ve re-marketing tarzı satış odaklı özellikleri sayesinde Buğra Yazar WordPress uzmanı sunduğu hizmetleri arasında WordPress Woocommerce teması ve eklentileri kısa sürede satışa başlamanızı sağlar.

  Ürün Yönetimi ve Online Ödeme Sistemleri

  E-ticaret sitelerinde, ürün eklemek ve ürün stoğunu takip etmek kadar ürün yönetiminde %100 hakimiyette oldukça önemli. Görsel, varsa video, ürün açıklamaları, varyasyonlar ve daha birçok e-ticarette satış arttırıcı özelliği WordPress woocommerce üzerinde uygulamanız mümkün.

  Ayrıca, hem global hem de yurtiçi ortak online ödeme sistemlerinin kolay entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenizden kolayca ödeme alabilirsiniz. Üstelik, her banka için özel ödeme sayfası eklentisini de WordPress wocommerce sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Online ödeme sistemleri sayesinde kredi kartı, mobil ödeme ve hatta kripto parayla ödeme alma şekliniz hem çeşitli hem de çok kolay olur.

  E-Ticaret İşlevselliğinin Geliştirilmesi

  Basit bir sepet uygulamasından tutunda, üyeliksiz sipariş verme ve hatta sipariş takibi gibi oldukça komplike özellikleri WordPress woocommerce sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sepette indirim, belirli bir alışveriş tutarı üzerinde ücretsiz kargo gibi daha birçok ticari strateji imkanı bu sayede mümkün hale geliyor. WordPress woocommerce, henüz en baştan seçeceğiniz en doğru e-ticaret sitesi alt yapısı olabilir. Tabi buna doğru bir WordPress uzmanı ile başlarsanız!

  İçerik Yönetimi ve Blog Stratejileri

  WordPress, CMS sistem denince akla ilk gelen web yazılımıdır. İçerik Yönetim Sistemi, kullanıcı veya yönetici panelleri sayesinde, WordPress’te SEO odaklı içerik oluşturma için oldukça pratik bir çözüm sunar. Ayrıca, birçok web sitesi türü özellikle blog mantığıyla yayın yaptığı için yine WordPress blog stratejisi içerik optimizasyonu ve SEO çalışmaları yürütür. Bunların tamamı, WordPress’in sahip olduğu güçlü ve esnek alt yapının neticesidir.

  Blog Oluşturma ve İçerik Yönetimi

  WordPress,  ortaya çıkış ilkesiyle blog sistemidir diye demiştik daha önceden de. Özellikle bireysel kullanımı göz önünde olduğunda, dijital günlük veya dijital günce olarak tanımlanabilir. Yani, Dünya’da da yaygın olan kullanım amacıyla wordpress blog sistemi olarak halen yaygın olarak kullanılıyor. WordPress uzmanı Buğra Yazar’ın şuan bu bilgileri takip ettiğiniz web siteside,aynı mantıkta bir blog sitesidir.  İçerik yönetimi açısından, hem yazı hem de tüm dijital materyaller üzerindeki tam hakimiyet haliyle tüm iplerin elinizde olduğu bir blog yönetimine de izin veriyor.

  İçerik Planlaması ve Pazarlama Stratejisi

  Daha az bilinen adıyla Advertorial ( reklam metni, bülteni vb. ) pazarlamanın mücidi yine tahmin edebileceğiniz gibi WordPress. SEO açısından altyapısının verdiği avantajı, sonrasında site sahibi için kazanç avantajına çeviren bu özelliği, pazarlama stratejisi olarak son yıllarca birçok WordPress sitesi sahibi tarafından da kullanılmakta.

  Sosyal Medya Entegrasyonu ve Paylaşım

  Bazı sitelerde sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımların bir bölümden akıp geçmesi veya içerik yayınlanır yayınlanmaz anlık olarak sosyal medya hesaplarında da paylaşılması dikkatinizi elbet çekmiştir. Sosyal medya entegrasyonu açısından özel veya genel olarak kullanımda olan eklentiler sayesinde, bu tip sitelere artık daha sık rastlıyoruz. WordPress sosyal medya eklentileri sayesinde, planlanan veya anında yayına alınan içerikler ustaca hazırlanmış sosyal medya postları gibi istenilen zamanda veya aynı anda da sosyal medya hesaplarında yayınlanabiliyor.

  Tasarım Danışmanlığı ve Kullanıcı Deneyimi ( UX)

  WordPress uzmanlığı, başta site tasarımı ve tüm eklenti ve fonksiyonel özellikleriyle tamamen kullanıcı odaklı bir site oluşturulmadığı sürece havada kalacak bir sıfattır. Buğra Yazar, ünvanına uygun olarak bu konuda kullanıcı deneyimini her zaman ilk 3 arasına almış ve uygulamaya dikkat etmiştir.

  Ayrıca, marka veya şirketinize uygun bir tasarımı aynı şekilde ziyaretçi ve site kullanıcılarınıza hitap edecek tarz ve kalitede oluşturmak istiyorsanız, kesinlikle wordpress tasarım danışmanlığı konusunda Buğra Yazar’a güvenin. Yüzlerce kurumsal referansın, elbette bir bildiği olmalı.

  Kullanıcı Odaklı Tasarım Yaklaşımı

  WordPress temalarında, öncelik her zaman kullanıcıyı yormayacak, pratik erişim imkanı sağlayacak, sitede herşeyin net ve anlaşılır şekilde yayınlanabileceği bir düzen ve formatta kullanıcı odaklı tasarım yaklaşımı ile düzenlenmiş olması temel bir standarttır. UI ( User Interface – Kullanıcı Arayüzü) hem site genelinde, hem de kullanıcı panellerinde bu standartlar sayesinde genel web klasmanının en üst seviyesinde.

  Arayüz Geliştirme ve Kullanılabilirlik İyileştirmeleri

  Size özel wordpress temaları, sizin önceliklerinize göre Buğra Yazar tarafından tasarlanırken, tüm standartların wordpress özel tema üzerinde uygulanması temel kalite anlayışımızı yansıtıyor. Hızlı, anlaşılır, marka ve şirket imajını en iyi şekilde yansıtacak, sayfa geçişlerinde performans ve hızı öncelikle ilke edinmek genel tema iyileştirme çalışmalarında titizlikle uygulanır.

  A/B Testleri ve Kullanıcı Geri Bildirim Analizi

  WordPress tema iyileştirmesi, ziyaretçi ve müşteri geri bildirimleri devam ettiği sürece devam eden ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir çalışmadır. Kullanıcı geri bildirimleri, bazı eklenti ve sürekli iletişime açık iletişim kanalları sayesinde nereydeyse sürekli devam ve takip edilen bir aksiyondur. Bu tip geri bildirimler sayesinde, sitemizdeki eksik veya iyileştirme çalışmaları tamamen ziyaretçi memnuniyetini arttırma hedefiyle uygulanıyor.

  Proje Yönetimi ve İletişim

  Her web sitesi, bir projedir. Projenin başından sonuna Buğra Yazar ve ekibi tarafından takip edilmesi, geri dönüşlere göre iyileştirilmesi ve zamanla doğan ihtiyaçlara göre geliştirimesi Proje yönetimi, şirket prensiplerinin değer verdiğimiz önemli bir parçası. Sürekli iletişim, işin başından sonuna kadar değil başından proje boyunca devam eden kesintisiz bir faaliyettir.

  İhtiyaç Analizi ve Proje Planlaması

  İlk defa mı tanışıyoruz? Ya da web sitenizi iyileştirmek için mi ilk iletişim adımını atıyoruz? Bunun pek önemi yok aslında, çünkü her haliyle yeni bir proje heyecanıyla başlıyoruz. “İhtiyaçlar nedir, en ideal çözüm nedir? “ basit bir denklem bizimkisi! Ama herşeyi bu basit denklemde, tüm planlaması senelerin tecrübesi ile yapılır. Bu konuda ihtiyaç analizi ve sonrasında ihtiyaçlarınıza göre proje planlaması tüm ideal çözümlerle son bulur ve en kısa sürede projeye başlanır.

  Proje İlerlemesinin İzlenmesi ve Raporlama

  “ Biz yaptık oldu!” bu sözün ne kadar itici olduğunu biliyoruz. O yüzden, kesinlikle böyle bir sözü duymayacağınıza sizi temin ederiz. Projenin ilerlemesinde her adımda 7/24’e yakın açık iletişim kanalları, bazen yüzyüze haberdar olacaksınız. Hatta öncesinde, yayın öncesinde tüm stabil site ilk sizler deneyimleyeceksiniz! Ayrıca, planlanan adımlarda ilerlemelerden belirli periyotlarda mutlaka detaylarıyla bilgilendirileceksiniz. Proje raporlaması, istenilenlerde herhangi bir eksik veya atlanan noktaların tespitinde bizim içinde oldukça verimli bir sunum.

  Müşteri İletişimi ve Değişiklik Yönetimi

  Sizle proje başından itibaren, müşteri gibi değil de bir iş ortağı gibi iletişim kurulması sizin de hoşunuza gitmez mi? Web sitelerinize sadece hayat veren değil, işinizde başarılı bir senkronla en iyi çözüm ortağınız olarak bilinmek bizi de ciddi motive edecektir. Müşteri iletişimi bu açıdan, proje gelişiminin vazgeçilmezi. Plan dışında herhangi bir değişim gerektiğinde, değişiklik yönetimi sayesinde önce onay sonrasında uygulama ile planın ötesinde daha iyi bir çözüm için burada olacağız.

  WordPress Eğitim ve Destek Hizmetleri

  Buğra Yazar ve ekibi, iş ortakları ve müşterileriyle sürekli iletişimi bu yolun başından beri sürekli öğrenme ilkesiyle sürdürüyor. Biz öğrendiklerimizi uygulamak kadar, öğretmeyi de amaç ediniyoruz. O yüzden, gizlisiz saklısı olan bir proje değil – sürdürülebilirliğini bizzat müşteri tarafından yapılabilir hale getirmeyi hedefliyoruz.

  “Siz balığı bir defa veriyoruz, sonra nasıl daha fazlası tutulur onu öğretiyoruz.”

  Bu yüzden, hem proje sonrasında yerinde yüzyüze veya uzak bağlantılarla panel, sistem yönetimi ve takibi konusunda mutlaka eğitim planı çıkararak uyguluyoruz. Evet, WordPress keşfedilmeyi bekleyen koca bir dünya, ama rehberiniz en iyisi! Merak etmeyin…

  Destek hizmetleri konusuna gelince, büyük çaplı sorunları zaten yaşamayacaksınız. Ama, olurda kafanıza takılanlar olursa bize istediğiniz ve aradığınız her an ulaşabilirsiniz.

  WordPress Kullanımı ve Yönetim Eğitimleri

  Size ait olan web sitesinde, %100 yönetim sizin elinizde olmalı. WordPress kullanımı, her ne kadar birkaç paragraf yazıyla anlatılacak gibi olmasada, uygulama esnasında ne kadar pratik ve anlaşılır olduğunu göreceksiniz.

  * Panel kullanımı,
  * Sipariş yönetimi,
  * İçerik yönetimi,
  * Görsel yönetimi,
  * Sayfa ve menü yönetimi,
  * Eklenti yönetimi ve kullanımı,
  * Tema yönetimi ( Bunu her zaman bizimle beraber yapmanızda fayda var.)
  * Entegrasyon ve senkronize programların takibi ve yönetimi,

  İster yüzyüze,ister uzaktan bağlantı şeklinde isterseniz şirket / ofis içi eğitimlerle dilediğiniz zaman. WordPress yönetimi bir süre sonra sizler için de rutin bir işlem halini alacak ve sitenizdeki yönetiminiz tam anlamıyla işte o zaman başlayacak.

  Eklenti ve Tema Yönetim Eğitimleri

  Sağlıklı bir wordpress sitesi için, içerik ve menü yönetimi kadar,eklenti yönetimi de en az onlar kadar önemli. Buğra Yazar ve ekibi, wordpress eğitimi konusunda bilgi ve tecrübelerini müşterilerine her projede aktarma, projeye tam hakimiyet sağlayana kadar devam ettirme konusunda en doğru seçim. İşte bu yüzden, tema yönetim eğitimleri ve eklenti eğitimleri her proje sonrasında mutlaka verdiğimiz hizmetler arasındadır.

  Teknik Destek ve Sorun Giderme

  Hizmetimiz, sadece proje başlangıcı yaptığımız değil, WordPress sitesi olan tüm ziyaretçi ve olası müşterilerimiz içindir. WordPress sitesi sorunları söz konsu olduğunda, verdiğimiz hizmetin kalitesini sizlere de yaşatmak için sürekli hazırız! İletişim kanallarımızdan bizle iletişime geçin, sorunu iletin ve size çözüm için en iyi teklifimizi yapalım. Zaman kaybetmeden beraber çalışmaya başlayalım!

  Referans ve Önceki Projeler

  1000+ deneyim, bizler için yılların verdiği yorgunluğu her gün yeniden bitren harika bir motivasyon sebebi! WordPress tasarım uzmanı olarak, WordPress konusunda her hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmak, bu motivasyonu günden güne katlıyor!

  Önceki Müşteri Projelerinin Portföyü

  Buraya sığdıramayacağımız kadar zevkli, bize sürekli birşeyler katan ve 5/5’lik müşteri memnuniyeti yaratan projeye sahip olduğumuzu söylemeden geçemeyeceğiz. Evet, biraz övünmek hakkımız! WordPress projelerimiz için bizle iletişime geçebilir, daha önceki referanslarımız hakkında merak ettiğiniz her konuda sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. İçtenlikle yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz.

  Başarı Hikayeleri ve Müşteri Referansları

  Sizler için birkaçını yayınlıyoruz! Dahası, tamamını yayınlayamadığımız için diğer iş ortaklarımız ve müşterilerimizden özür diliyoruz. Çünkü, sizler sayfalara sığmayacak kadar çok ve değerli katkılarla bugünlere gelmemizi sağladınız. WordPress söz konusu olduğunda, sahip olduğumuz potansiyel ve tecrübeleri saklayamacağız, iddaalıyız!

  Çeşitli Sektörlerden İş Örnekleri

  Bu kategoride, onlarca farklı sektörden edindiğimiz tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle sürekli arttırmak istiyoruz. O yüzden, net bir rakam vermek ne kadar doğru, bilemedik şimdi! Yine de bazılarını sitemizde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

  Buğra Yazar WordPress uzmanı, alanında markalaşmış adıyla ve ekibiyle WordPress tasarım uzmanı aramalarınızda veya bu alandaki arayışlarınızda artık seçenek değil direkt olarak tercihiniz olacak!

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.