Kişisel WordPress Blog Kurulumu

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  Kişisel WordPress Web Sitesi Kurulum Hizmeti

  Günümüzde bir markayı veya bir ürünü tanıtmak için interneti etkili bir biçimde kullanmak su götürmez bir gerçek. Bu durum artık sadece firmalar veya markalar için geçerli değil. Bireysel web sitesi sahibi olarak da mesleğinizi, kişisel becerilerinizi veya kendinizi iş dünyasına pazarlayabilir ve kendinize yeni ufuklar açabilirsiniz. En iyi kişisel web sitesi hiç şüphesiz özgün ve tamamen o kişi ile ilgili olandır. Örneğin, özel sektörde çalışan biri olabilirsiniz , freelancer çalışıyor olabilirsiniz veya sadece iş arayan biri olabilirsiniz. Tüm bunların dışında sanatsal yeteneklerinizle kazanç sağlamayı amaçlayan biri de olabilirsiniz. Ne olursa veya kim olursanız olun bulunduğunuz sektörde rakiplerinizden veya diğer adaylardan sıyrılıp ön plana çıkmak için bireysel bir web sitesine sahip olmalısınız.

  Yapılan araştırmalara göre, iş alımları yapan şirketlerin / yöneticilerin büyük bir çoğunluğunun  kararlarını verirken  adayların dijital itibarlarını göz önünde bulunduğunu söylüyor. Bu tarz şirketlerin / yöneticilerin yarısından çoğu ise karşılarına gelen adayın internet üzerindeki erişilebilirliğinin , işe alım kararını kesinlikle etkilediğini belirtiyor. Ayrıca, araştırmaya katılan işe alım yöneticilerinin %60’ı kişisel bir web sitesinin en efektif markalaşma aracı olduğunu düşünüyor.

  Yani sizleri bireysel web sitesi sahibi yaparak iş gücünüzü arttırmayı, sektörde ön plana çıkmanızı sağlamayı hedeflemekle birlikte geçmişinizi/ iş ve okul deneyimlerinizi aktarabileceğiniz kişisel ve etkili bir kartvizit sahibi olabilmenizi amaçlıyoruz.

  Kişisel Web Sitesi Neleri Barındırır?

  Kişisel web sitesi yapımı tamamen kişiye ve ihtiyaçlarına göre şekillenebilir. Sizlerle vereceğimiz ortak kararlar sonucunda, içerisinde size ait olan ve sizi anlatan her şeyi web sitemize yerleştirebiliriz. Bireysel web sitenizi kişisel bir fotoğraf blogu olarak kullanabileceğiniz gibi, herhangi bir konu hakkında fikirlerinizi yazabilir ve paylaşabiliriz. Böylece sizi tanıyan ziyaretçileriniz fikirlerinizi takip edebilir. Ayrıca sizi yeni tanıyacak olan kişilere de zevkleriniz ve fikirleriniz hakkında bilgiler verebiliriz. Bunun yanı sıra, kişisel web siteniz içerisinde size ait olan çalışmalarınızı, okul ve eğitim bilgilerinizi, iş bilgileri ve iletişim bilgilerinizi belirterek sizler için dinamik bir portfolyo oluşturabiliriz.

  Ne Tür Blog Kurulumları Yapıyoruz?

  Blog, bir blog yazarı olarak düşüncelerinizi kitlenizle paylaştığınız kişisel bir web sitesi ve sayfadır. Makaleler, haberler, videolar (vlogging), podcast’ler, tasarımlar, sanatsal çalışmalar, ürün veya hizmetler şeklinde her alanda yapılabilir.

  Youtube videolarını yükleyebilir
  Sevdiğiniz yemekleri, filmleri, okuduğunuz kitapları takipçileriniz ile paylaştığınız bir blog olabilir.
  Diyetisyenler için sağlıklı ipuçları paylaşabilir
  Sağlık sektörü için merak edilen sorulara yanıt verebilir.
  Yazmayı sevenler için sadece yazı yazmak amacıyla kullanabilir
  En önemlisi blogunuzdan google adsense gelirlerinden para kazanabilirsiniz.

  WordPress Kişisel Blog Kurulum Hizmeti

  • com, com.tr, net uzantılı alacağımız bir alan adı (domain) ile yolculuğa başlıyoruz.
  • İstediğiniz her an güncelleyebileceğiniz bir blog oluşturmanızı sağlarız.
  • Kişiliğinizi, yaratıcılığınızı ve becerilerinizi tam olarak yansıtmaya çalışırız böylece sizinle ortak noktaları olan kişilerle iletişime geçebilmenize olanak sağlarız.
  • İnternet konusunda bilgili ve tecrübeli olduğunuz imajı verir; size daha profesyonel bir görünüm kazandırırız.
  • En önemlisi, kişisel ve dijital markanızı oluşturarak diğer adaylara karşı avantajlı duruma geçmenizi sağlarız.

  Kişisel Web Sitesi Yapımında Nasıl İlerleriz?

  Öncelikle web sitesi kurulumunuz için bir alan adı / hosting alırız. Almış olduğumuz hosting için bir kontrol paneli düzenleriz. Böylece site içi değişim veya düzenlemeleri kolayca yapabiliriz. Daha sonra bizlerin kullanmayı tercih ettiği “WordPress” kurulumuzu yaparız. (Tabii ki bu yönetim paneli sizlerin isteği doğrultusunda değişebilir.)  Son olarak da istekleriniz / beklentileriniz ve hedefleriniz doğrultusunda site tasarımına karar veririz. Tüm bu adımlar için tabii ki bir ücret planı çıkacaktır ama sizler için değişik içerikli paketler hazırlayabilir, bütçeniz doğrultusunda en başarılı siteye sahip olmanızı sağlayabiliriz. Bizlerin amacı sizlerin en başta memnuniyeti olmakla beraber;  yapacağımız web sitesinin sizi daha profesyonel ve erişilebilir hale getirmesidir. Bunun için de elimizden gelenin en iyisini yapmak için hazırız.

  Kişisel Web Sitesi/Blog Kurulum Maliyetleri

  Fiyatlarımız projeye göre değişmektedir. Örnek çalışmalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fiyat almak için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.