WordPress’e Geçiş Hizmeti

WordPress web tasarım ve geliştirme ajansı olarak 200’den fazla 5 yıldızlı müşteri yorumu ve 1.000’den fazla referans ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurun, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.


  Deneyimli ve Uzman Ekip

  Ayrıntılara dikkat eden ve başarılı bir geçiş için gereken tüm teknik konuları ele alarak web sitelerini WordPress’e taşıma konusunda uzman, deneyimli geliştiricilerden oluşan bir ekibimiz var.

  Adım Adım Yaklaşım

  Sorunsuz ve eksiksiz bir geçiş sağlamak için tüm süreci daha küçük parçalara bölerek iyi planlanmış adım adım bir yaklaşım izliyoruz.

  Özelleştirilmiş Hizmet

  Benzersiz özellikler ve mükemmel hizmet sunarak kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu anlıyoruz. İhtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun eksiksiz bir özelleştirilmiş geçiş sağlayarak yardımcı olabiliriz.

  Sıfır Kesinti Süresi

  Yeni WordPress web sitesini geliştirmek için sunucularımız üzerinde çalışıyoruz. Bu, mevcut web sitenizi etkilemeden mevcut sitenizi yeni platforma taşımanıza yardımcı olur. Bu ayrıca geçiş sırasında sıfır kesinti süresi nedeniyle kullanıcılarınıza %100 kullanılabilirlik ve görünürlük sağlar.

  Güvenli

  Veri ve içerik güvenliği ana odak noktamızdır. Bize emanet ettiğiniz hiçbir veri güvenliğinden asla ödün vermeyiz. Mevcut web sitenizden hiçbir içerik silinmez; veriler, WordPress veritabanı geçişi sırasında yeni web sitesine kopyalanır. Veri bütünlüğü %100’de tutulur . Yeni site yayına girmeden önce tüm veriler kontrol edilir.

  Stressiz Taşıma

  Taşımanın uçtan uca hizmetlerini ele alıyoruz. Kaliteli, zamanında teslimat, müşterilerimizin bize emanet ettiği şeydir. WordPress uzmanları, başarılı bir geçiş sağlamak için Çevik Metodolojiyi takip eder. Profesyonel karakter ekleyerek ve iç bağlantıları düzelterek en iyisini sunuyoruz.

  Arama Sıralamalarını Koru

  Geçiş süreci, zaman içinde oluşturduğunuz sıralamaları etkilemez. Web siteniz WordPress’te barındırıldığında, sıralamalar yalnızca iyileşir. Teknoloji uzmanlarımız, arama motorlarını herhangi bir değişiklik hakkında sık sık “bilgilendirir”, böylece geçiş, mevcut sıralamanızı düşürmez.

  Manuel WordPress Web Sitesi Taşıma

  WordPress Ajansı olarak biz WordPress uzmanlarıyız ve geçiş için herhangi bir otomatik araca güvenmiyoruz. Sonuçları %100 verimlilikle aktarmak ve test etmek için gelişmiş teknolojileri manuel olarak kullanıyoruz. Verilerinizi anlıyoruz ve bütünlüğü sizin için önemlidir.

  Sitenizi WordPress’e Taşıyalım – WordPress’e Geçiş Hizmeti

  10 yılı aşkın sektör tecrübesi ile farklı platform ve altyapılardaki internet sitelerinizi sorunsuz bir şekilde WordPress uzmanları ile birlikte taşıyoruz. Web sitesini wordpress’e aktarmak için firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

  Kurumsal web sitelerini WordPress’e taşıma

  Buğra Yazar Danışmanlık, kurumsal düzeyde web sitelerini hemen hemen tüm altyapılardan veya açık kaynaklı CMS’den WordPress’e taşıma konusunda güçlü deneyime sahip tanınmış bir WordPress web sitesi taşıma ajansıdır. Web sitesi performansını ve güvenliğini sağlayan özel WordPress geçiş hizmetleri sunuyoruz. WordPress veritabanı taşıma süreçlerimiz, %100 veri bütünlüğünü korumak için manuel olarak gerçekleştirilir.

  Geçiş Yapabileceğimiz Platformlar

  Sitecore’dan WordPress’e Geçiş
  Drupal’dan WordPress’e Geçiş
  Joomla’dan WordPress’e Geçiş
  Blogger’dan WordPress’e Geçiş
  Squarespace’den WordPress’e Geçiş
  Django CMS’den WordPress’e Geçiş
  Joomla’dan WordPress Geçiş

  Neden WordPress’e Geçmelisiniz?

  WordPress, bugüne kadar milyonlarca web sitesi tarafından kullanılan, dünya çapında en popüler İçerik Yönetim Sistemidir . WordPress kendi kendine barındırılabilir , bu da harcamalarınızı azaltmanıza yardımcı olabilir. Kurumsal uzantılar tarafından herhangi bir sınırlama olmaksızın son derece özelleştirilebilir, ancak teknoloji konusunda bilgili olmayan blog yazarları için bile kullanımı yine de kolaydır . WordPress geçişiniz için bir plan belirlemenize yardımcı olabiliriz!

  WordPress’e geçişin faydaları

  Güçlü CMS

  WordPress artık CMS pazarındaki %62’lik payla web sitelerinin %35’ine güç sağlıyor .

  WooCommerce -Çevrimiçi Satışa Başlayın

  WooCommerce’de %39’dan fazla veya 1,5 milyondan fazla çevrimiçi mağaza çalışıyor.

  SEO için harika

  WordPress, Google dahil arama motorlarıyla uyumlu olmasını sağlayan basit bir URL yapısına sahiptir.

  Son derece özelleştirilebilir

  WordPress için binlerce eklenti mevcuttur (genellikle ücretsizdir).

  Kullanımı kolay

  WordPress, yaygın olarak en kullanıcı dostu CMS olarak kabul edilir . Yönetimi hızlı ve basittir.

  Bedava

  WordPress ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılımdır.

  Uzun ömür ve ölçeklenebilirlik

  WordPress web siteleri oldukça ölçeklenebilirdir . Eklentiler yüklenerek web sitenizin işlevselliği genişletilebilir.

  Geliştiricilere erişim

  Küresel kullanımı ve popülaritesi nedeniyle WordPress, büyük bir geliştirici topluluğundan yararlanır .

  Mobil uyumlu

  WordPress temalarının büyük çoğunluğu zaten mobil uyumludur ve sürekli güncellenir.

  Aktif WordPress topluluğu

  Uzmanlar, benzersiz WordPress projenizle ilgili soruları yanıtlamak için her zaman aktif ve çevrimiçi forumlarda mevcuttur.

  WordPress’e Nasıl Geçerim?

  Sorunsuz ve hızlı bir süreç sağlamak için herhangi bir web sitesi geçişi için iyi planlanmış bir prosedürümüz var.

  1. Danışma
   Mevcut web sitenizle ilgili karşılaştığınız sorunları tartışacağız ve yeni WordPress web siteniz için gereksinimlerinizi not edeceğiz. Bu prosedür , geçişten ne beklediğinizi tam olarak anlamamıza yardımcı olur .
  2. Planlama
   Tüm bilgileri topladıktan sonra , web sitenizin içeriğini, özelliklerini ve işlevlerini ve ayrıca verilen zaman dilimini göz önünde bulundurarak yaklaşan geçiş için ayrıntılı bir plan geliştireceğiz .
  3. Başlatma
   Ekibimiz ve müşteri ekibi planı mükemmelleştirdikten sonra, üzerinde anlaşmaya varılan hüküm ve koşullara göre geçiş sürecini hemen başlatacağız. Geçiş için her şeyi hazır hale getirmek için verilerin ve medyanın yedeklenmesiyle başlayarak ayrıntılı bir program izleyeceğiz.
  4. Teslimat
   Teslimat, herhangi bir geçiş projesinin en önemli parçasıdır. Beklentilerinizi karşılamak bizim hedefimizdir ve bu nedenle, size teslim etmeden önce her şeyin doğru yerde ve işlevsel olduğundan emin olmak için yeni web sitesini eksiksiz bir şekilde test ediyoruz.
  5. Destek
   Desteğimiz proje tesliminde bitmiyor. Web sitenizi korumanıza yardımcı olmak için buradayız. Web sitenizin sistematik bir performans analizini gerçekleştirecek, sorunları ve hataları kontrol edecek ve web sitenizin sorunsuz çalışmasını ve diğer önemli ticari faaliyetlere odaklanabilmenizi sağlamak için bunları düzelteceğiz.

  Müşteri beklentilerini her zaman aşıyoruz

  Bizi en çok tercih edilen wordpress ajansı yapan müşterilerimizin yorumları

  Şirketimizin kurumsal web sitesinin taşınma işlemi için işinde tecrübeli, ciddi ve vizyoner birisi ile çalışmayı istiyorduk. Bu süreçte bir çok kişi ve firma ile görüştük ve uzun araştırmalar sonucunda Buğra beyle calismaya karar verdik. Karar verdikten sonra hiç bir ticari baskılama ve ticari söylemlere maruz kalmadan uzun uzun online toplantılar yapıp notlar aldık ve süreci başlattık. Süreç zarfında birbirimizi daha iyi anlamak, aynı sayfada kalmak icin günde 3-4 kez online toplantı, onlarca WhatsApp yazışması ve telefon görüşmesi yapmak zorunda kaldık. Buğra beyin buradaki ilgisi, derdimizi anlama cabası ve gerçekten ama gerçekten bir gün olsun bizi idare eder gibi davranmaması son derece zarif ve hizmet sektöründe eşine az rastlanır bir tutumdu. 3 ayın sonunda projemiz sona erdi ve ortaya çıkan sonuçtan, süreçten çok ama çok memnun kaldik. İyi ki Buğra beyden hizmet almışız. Güvenilir, yetkin ve iyi niyetli çalışması için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Herkese tavsiye ederiz…

  Umut Sayar
  Founder
  SaltVisa

  Buğra Bey baştan sona, işini ince ince takip eden biri. Aynı zamanda, zaman programlaması da çok başarılı. Ben kendisinden hizmet aldığım için fazlasıyla memnunum. Tartışmasız. Kendisini de çevreme anlatırken aklımda soru işareti yok. Emeklerine sağlık Buğra Bey. İşleriniz açık olsun.

  Ali Arif Akçaoğlu
  Kurucu
  ITUClass

  Kendilerinden WordPress websitesi hizmeti aldık ve çok memnun kaldım. Şimdiye kadar çalıştığım en müşteri odaklı firmalardan birisiydi. Sürekli ürünümüzü geliştirmek için öneriler yapan, her zaman ulaşılabilir bir yazılımcı Buğra bey. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

  b1
  Burak Altuğ Semercioğlu
  Digital Experience & HR Technologies Manager

  Excellent price-performance & style. Highly recommend Buğra Yazar for your modern website! (+ top notch advice on all things digital)

  Jerome Zois
  Principal
  Teklas Ventures

  Ekibim ile birlikte verdiğim WordPress hizmetlerini inceleyin.

  WordPress SEO Hizmeti

  Arama motorlarında yeteri kadar görünür değil misiniz? WordPress web siteleri için hazırladığımız aylık wordpress seo danışmanlığı ile daha fazla görünür olun!

  WordPress Jannah Tema Kurulum Hizmeti

  Jannah WordPress blog teması yeni site kurmak isteyenlerin en çok tercih ettiği temalardan biridir. TieLabs tarafından yapılan ve ThemeForest tarafından satılan Jannah teması haber, blog, oyun, sağlık ve yemek tarifleri paylaşabileceğiniz en kaliteli ve SEO uyumlu temadır.

  WordPress E-Ticaret

  WordPress siteniz için profesyonel, deneyimli e-ticaret tasarımı ve geliştirmesi sağlıyoruz. İşlevsel bir WordPress e-ticaret sitesi sunmak için hazır temalar veya sıfırdan geliştirmeye kadar her konuda yardımcı oluyoruz.

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce uzmanına mı ihtiyacınız var? WordPress eticaret altyapısı konusunda deneyimli ve tecrübeli bir WooCommerce uzmanı ile çalışmak ister misiniz? WooCommerce…

  En iyi WordPress geliştirici kaynakları, WordPress web tasarım hizmetlerinde liderden.